Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy az apja megerőszakolja?

Figyelt kérdés
Mesélte barűtnőm, hogy az apja ha iszik, akkor nagyon durva és hülye tud lenni, hogy nem mer vele kettesben lenni mert rossz emlékei vannak vele kapcsolatban és mindig szól nekem, hogyha mégis egyedül lesz vele a házban. Ilyen jelzés, hogy "csak fater meg én vagyunk itthon". Nagyon soha nem mesélt arról, hogy mik történtek az apjával és vele. Meg mondta, hogy van egy titka, amit senki nem tud, de nem is mond el senkinek mert fél.
2013. máj. 3. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
te most a párja vagy vagy vmi barátnő-féleség vagy?
2013. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! 7-es vagyok. Azért írtam a gyermekvédelmiseket, mert azokat ezért fizetik. Ha szerinted nem csinálnának semmit, akkor is valakinek, egy felnőttnek, ofőnek, iskolaorvosnak, akiben bíztok szólni kell! Vagy őket hívjátok fel:

[link]

2013. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Na ja, minek írod ki a kérdést, ha amugy kvára lesz.rod?
2013. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A barátődnek durva apja lehet, de szinte biztos, hogy nem erőszakolta meg, mert annak más jelei vannak.


A másik: nem kislány már, bármi gáz van tessék szépen segítséget kérni! nem tőled, hanem a rendőrségtől vagy a gyermekvédelmi szolgálattól, vagy a Nane-csoporttól vagy egyéb segítőktől!

2013. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem intézek semmit! Intézzen ő meg az anyja. meg ő tudja."

De a magánéletébe, azért ahogy látom szeretsz turkálni!

Tulajdonképpen nekem teljesen úgy jön le, hogy nem is érdekel a sorsa, csak arra vagy kíváncsi ,hogy talán meg e erőszakolja az apja! Grat! Igazi barátnő vagy.

2013. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!