Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy az apja megerőszakolja?

Figyelt kérdés
Mesélte barűtnőm, hogy az apja ha iszik, akkor nagyon durva és hülye tud lenni, hogy nem mer vele kettesben lenni mert rossz emlékei vannak vele kapcsolatban és mindig szól nekem, hogyha mégis egyedül lesz vele a házban. Ilyen jelzés, hogy "csak fater meg én vagyunk itthon". Nagyon soha nem mesélt arról, hogy mik történtek az apjával és vele. Meg mondta, hogy van egy titka, amit senki nem tud, de nem is mond el senkinek mert fél.
2013. máj. 3. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
hív téged, hogy menj oda? vagy programot próbál veled szervezni, hogy ne legyen otthon? inkább nálatok van szivesebben?
2013. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nálunk van szívesebben, engem nagyon nem is akart lehívni hozzájuk. Akkor nem hív, ha együtt vannak, mert mondta, hogy az apja nem engedi el őt sehova.
2013. máj. 3. 22:52
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Szegény:( tudom, mit érez, átéltem....nehéz időszakon megy át, segíts neki, légy ott neki ha szüksége van ràd!! Rettenetes terhet cipel most!
2013. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor lehetséges?
2013. máj. 3. 23:04
 5/15 dani900 ***** válasza:
88%

Segíts neki, mutasd meg, hogy bízhat benned, ez nagyon fontos, lehet, hogy másban egyáltalán nem bízik, és próbáld meg megkérdezni tőle, mi az, amit nem mer elmondani, nagyon fontos lehet, ha nem mondja el, később sem, attól még nem tud túllépni rajta.

És kérdezd meg, ha nem mondja mert fél, hogy "akkor a félelem mondja meg neked, mit csinálj? de a félelem mindig az ellenséged, ha rá hallgatsz, felemészt"


Aztán, ha van valami, és nem tudsz megoldást, írd ki ide, lehet, hogy tudunk segíteni, akár én is, de, mondom, a legfontosabb, hogy bízzon benned.

2013. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
4 ha minden lehetséges pillanatban elmegy otthonról, amikor csak tud elmenekül és bárhol ott van, csak haza ne kelljen menni, akkor igen, a kérdésedre a válasz.
2013. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
gyermekvédelmiseknek email?
2013. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem intézek semmit! Intézzen ő meg az anyja. meg ő tudja.
2013. máj. 4. 09:20
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
8 Sajnálom ezt a kislányt, hogy ilyen embert mint te vagy a barátjának hisz.
2013. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Huuhaa...szegény lány...nagyon sajnálom...:// És az anyukával mi van? Ha a kislánynak az anyukája normális akkor neki kellene elmondja, hogy fél az apjától és, hogy ez ügyben cselekedni kellene, mert ez így nem jó...vagy nagy szülőkhöz nem tudna elköltözni?
2013. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!