Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy még kibékülj...

Van rá esély hogy még kibéküljenek?

Figyelt kérdés

A szüleim és apukám nagybátya és az unokatestvérei (nagybácsi gyerekei) 5 éve anyagi okok miatt összeveszett. Engem érdekelne hogy mi van velük,meg szívesen tartanám a kapcsolatot,de mindig lenéztek és sose érdeklődtek felőlünk. Egymással se beszélnek,apa másik nagybátyának a haláláról sem értesítettek minket. (Pár nappal később, szögről-végről tudtuk meg a dolgot)

Szerintetek van rá esély hogy kibéküljenek?


2013. ápr. 24. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
2013. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van valamilyen személyes tapasztalata hasonló ügyben, azt is szívesen meghallgatnám.
2013. ápr. 24. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés esély van rá.

Viszont te beszélhetnél a szüleiddel, hogy te szeretnéd a család azon ágával is felvenni a kapcsolatot, nem zavarja-e őket.

Te ettől nyugodtan tarthatsz kapcsolatot velük.

2013. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp kérdezni akartam, hogy van -e más családban ilyesmi, mert nálunk van, és annyira fáj. Én próbáltam rábeszélni, kibékíteni őket, de nem hagyják. Én azért elmegyek hozzájuk látogatóba, nem veszek részt a haragban. Reménykedem benne, hogy egyszer begyógyulnak a sebek.
2013. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :( Igazából nekem is nagyon rossz érzés hogy haragban vannak, elég fiatal voltam még amikor összevesztek. Előtte mindig ment a vendégeskedés nálunk, meg a havonta többször is meglátogattak minket. Most meg semmilyen kapcsolat nincs velük :(

Nem hiszem hogy nagyon örülnének nekem egyébként :(

2013. ápr. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!