Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illett volna meghívnijuk a...

Illett volna meghívnijuk a ballagásra?

Figyelt kérdés
Barátom húga ma ballagott, én viszont nem voltam meghívva... De még csak barátomnak se jutott eszébe, hogy esetleg meghívjon vagy szóljon, hogy esetleg jöhetnék, több, mint egy éve járunk, szerintetek jogos a kiakadásom?
2013. máj. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 1 éve jársz a barátoddal még a húgának nem kell hogy meghívjon, főleg ha nincs semmi szorosabb barátság köztetek.
2013. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Még nem vagy a szűkebb család része,csak amolyan játékszer féle.
2013. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem....
2013. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy illett volna..mindenki azt hív meg,akit akar!
2013. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg illett volna, 1 év és nem 1 hét.... illetve attól függ, h szoktál-e náluk lenni, milyen a kapcsolatod a családdal...
2013. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját ballagására nem hív meg, az gáz. De a tesójáéra? Megmondom, ha a húga helyében lennék, én egy barátnőt nem akarnék ott látni, csak családot.

Ha visszanézzük a képeket 10-20 év múlva, ne az legyen, hogy: Itt van Irma néni, Jancsi nagypapa, és a csaj, akivel a bátyám akkoriban járt... (Így jártam anyátokkalban volt hasonló szitu :D )

2013. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Vagyis ha meghív, akkor meghív, ha nem akkor nem. Én nem csinálok ebből gondot. Engem a párom unokahúga is meghívott (másfél éve vagyunk együtt), a szalagavatójára is és a ballagására is. Nem tudok elmenni, mert nálunk is ballagás van, de ettől függetlenül kedves gesztusnak tartom.

A húga általános iskolából ballag idén, lazán meg sem lettem hívva, csak közölték az időpontot, hogy mikor lesz és megkérdezték, hogy akkor ugye ráérek!? Ők meg néha már már túl természetesnek veszik ezt a családtag témát, de nem gond. :) Készülök némi apró ajándékkal és elmegyek. Ha nem hívnak meg, akkor nincs ajándék és nem megyek. Én lerendezem ennyivel.

Egyébként hozzáteszem a párom családja 200 km-re él tőlem, így meglehetősen ritkán találkozunk, akkor viszont egyhuzamban akár egy hetet is ott vagyok.

2013. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szertintem attól függ, hogy milyen a kapcsolatotok. Ha részt szoktál venni családi eseményeken és a húgával is jóban vagy, akkor igen, illett volna téged is meghívni. Ha néha összefuttok és futó a viszony, akkor pedig nem elvárható a meghívás.
2013. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őrülj neki hogy nem hívtak. Kinek van kedve a sok sznob hüylét nézni a ballagáson.

Nekem ma kell mennem, ha akarsz elmehetsz helyettem.

2013. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!