Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincsenek...

Mit tegyek ha nincsenek vágyak a házasságunkban?

Figyelt kérdés
fiatal házaspár vagyunk (én 30 Nő, férjem 34, 2 éves házasok). de már régóta együtt vagyunk, együtt élünk több éve. szeretnénk lassan gyereket, de az utóbbi kb egy évben alig van közöttünk intimitás, vágy, érzelem.. szeretjük egymást, megbeszélünk mindent, jól elvagyunk, kiegészítjük egymást, de kb másfél hetente van sex, az is gyors és szinte érzelem mentes.. már próbáltkoztunk beszélgetni róla, változtatni rajta, de valahogy nem megy.. kedvünk sincs sok.. igaz, megváltoztak az életkörülmények (külföldi meló, stb.), minden más mint eddig, de akkor is.. nem szeretünk itt élni és így ahogy most, lehet hogy ezért, de annyira nem is hiányzik az intimitás, a sex, hogy egymáshoz érjünk, ilyesmi.. de nem tartom normális dolognak sem.. miért lehet ez és mit lehet tenni??
2013. máj. 3. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Miota vagytok együtt? Mennyi ideje éltek együtt?
2013. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok valahogy feldobni ezt a kapcsolatot. Szerintem csak belefásultatok, szürkültetek a hétköznapokba. Elmenni vacsorázni, moziba, romantikus wellness hétvége, szexi fehérnemű stb...Akármi, ami a régi randizós időszakot idézi.

Saját tapasztalat alapján a gyerek érkezéséig próbálnám a kapcsolatnak ezt a részét rendbe tenni. Nálunk a gyerek érkezését követően jött el ez az időszak. Időnk se nagyon volt egymásra és energiánk se. Most 7 hónapos, most kezdett normalizálódni a kapcsolatunk ezen a téren.

2013. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzeted. 26 éves vagyok, 6 éve vagyunk együtt, ő 34. A gond nálunk is az intimitás hiánya. Egyébként nekem bőven elég lenne a heti 1, ő a heti 2-3-al lenne megelégedve, viszont én most nőgyógyászati gondok miatt 1 hónap után pont ma reggel voltunk megint együtt, hát nagy élmény volt :) nekünk egyébként az segített, hogy elmentünk 1 hétre nyaralni
2013. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen saját baráti társaságotok, programotok egymástól független is, ez nagyon érdekessé tudja tenni a másikat, és a saját életeteket is megszínesíti, az intimitás meg magától visszatér, ha elmúlik a szürkeség. Persze egymással is töltsetek elég minőségi időt, beszélgessetek sokat, őszintén. Nekünk így sikerült megmenteni a házasságunkat. Sok sikert!
2013. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ismerős...idén kétszer voltunk együtt..de jónak nem nevezném azt sem...33-30év...sajnos mi még csak ki sem egészítjük egymást, csak élünk egymás mellett
2013. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!