Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes valaki nem elmenni...

Hogy képes valaki nem elmenni a lánya középiskolai ballagására? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Az exférjem 1 hónapja tudja, hogy mikor van a lányunk ballagása. ÉS ma hajnalban facebookon írt neki üzenetet, hogy lemondja, mert "más dolga van, és vegyen magának valamit, majd ő visszafizeti neki".

4 gyerekünk van, a nagylányunk ált.isk. ballagásán ott volt, ő estin fejezte be, mer elment dolgzi, így a középiskolai más volt. Jó. A középső általános iskolai ballagásán nem volt ott, ugyanúgy tudta már régóta, de neki közbejött valami, (a szalagavatójára szintén nem jött el, ha rajta múlik nem táncolt volna a lányunk, mert nem volt hajlandó beszállni a ruhába, pedg megteheti, szóval nem úgy vártam volna el tőle, hogy csóró, nagyon is jól keres), a nay fiúnk ballagását is lemondta. A kisebb meg még nem ballagott.

Hogy élehet valaki ilyen?


2013. máj. 3. 06:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocs, durván fogalmaztam. Szerintem akkor egy kishitű patkány. Különben előre odaadná a pénzt. Nem mer kötődni a krapek. Mindenesetre neveletlen, az biztos.
2013. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hívtuk, ők egy "család" úgy gondoltuk mért ne, nekem is van új kapcsolatom... De sem egyedül, sem vele, sehogy nem jön. Igazából tényleg csak a lányomat sajnálom, középsőként amúgy is kicsit kisebbségi komplexusa van, és ezt kapja.... Szóval nem magam miatt írtam ki, csak kíváncsi vagyok más szerint is félre kéne tenni kicsit a köztünk lévő feszültségeket, és ott lennie....
2013. máj. 3. 09:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, hogy lehet ilyen... Nekem anyám nem jött a ballagásomra, utána találkoztam vele, és nem hogy esetleg ő adott volna valami kis ajándékot, nem, ő még kölcsönkért a másoktól kapott ballagási pénzemből...
2013. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A nagypapám volt ilyen. Amíg egyedül élt eljött minden, az unokák számára fontos eseményre, pedig anyu életében 25 éves koráig nem játszott szerepet. Úgy érezte anyu, azzal akar kompenzálni, hogy a mi fontosabb eseményeinken jelen van! Ott volt az általános iskolás ballagásomon, együtt szülinapoztunk minden évben, imádtam. A család és a nagymamám befogadta, pedig ő sem számíthatott rá anyuval kapcsolatban sem semmire 25 évig.

Aztán lett egy élettársa és már soha meg sem látogattak minket. A találkák korlátozódtak az ünnepekre. Egy-egy ebéd karácsonykor, húsvétkor és ennyi, az is csak náluk. Egy telefont sem kaptam születésnapomra soha, onnantól kezdve anyu sem, tesóm sem, senki. 99%-ig megvagyunk róla győződve, hogy ugyan mindig együtt hívtuk őket, a nő nem akart jönni. Kellemetlenül érezte volna magát, vagy nem is tudom. Egyedül pedig papám sem jött.

Mindig nagyon rosszul esett. 23 éves vagyok, a nagypapám most lesz egy éve, hogy már nincs köztünk. Ugyan fáj, hogy elmarta mellőlünk ez a nő (ráadásul az utolsó éveiben ismét alkoholista lett, amiben szintén nagy szerepe volt az élettársnak), de legalább néhány szép évet eltölthettünk együtt és igyekszem ezt úgy felfogni, hogy legalább idős korára ő is talált egy társat magának, akivel együtt lehet, boldogulhat. Nem egyedül halt meg.

Baromira nehéz ez, pedig nekem csak a nagypapámról volt szó, de bele kell törődni. Nem lehet úgy élni, hogy mindig azon kattog az ember, hogy vajon ő most miért nincs mellettem.

Nekem sokat segített az, hogy anyu mindig próbált megnyugtatni (nagyon papás voltam kicsi koromban), hogy biztos csak az élettársa miatt nem jön el a születésnapomra. Akkor ezt nagyon elhittem neki és most is látok benne relációt, mivel elég távolságtartó volt velünk akkor is, ha ott voltunk.

2013. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!