Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes valaki nem elmenni...

Hogy képes valaki nem elmenni a lánya középiskolai ballagására? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Az exférjem 1 hónapja tudja, hogy mikor van a lányunk ballagása. ÉS ma hajnalban facebookon írt neki üzenetet, hogy lemondja, mert "más dolga van, és vegyen magának valamit, majd ő visszafizeti neki".

4 gyerekünk van, a nagylányunk ált.isk. ballagásán ott volt, ő estin fejezte be, mer elment dolgzi, így a középiskolai más volt. Jó. A középső általános iskolai ballagásán nem volt ott, ugyanúgy tudta már régóta, de neki közbejött valami, (a szalagavatójára szintén nem jött el, ha rajta múlik nem táncolt volna a lányunk, mert nem volt hajlandó beszállni a ruhába, pedg megteheti, szóval nem úgy vártam volna el tőle, hogy csóró, nagyon is jól keres), a nay fiúnk ballagását is lemondta. A kisebb meg még nem ballagott.

Hogy élehet valaki ilyen?


2013. máj. 3. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sajnos ilyen szülők, a mi anyukánk is ilyen.
2013. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Ezt soha nem értettem, hogy Magyarországon mi ez a ballagás/szalagavató örület? A legtöbb országban a gyerek befejezi az iskolát, a szülö otthon megdicséri és ezzel le van rendezve.

Ballagás meg szalagavató egyáltalán nincs, de szerintem teljesen fölösleges is.

2013. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
2-nél a pont.
2013. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt ez a szokás, máshol meg más. Nem kell ezért leszólni senkit, mert neki ez fontos...

Van akinek kevésbé. Nem is ez volt a kérdés lényege. Inkább azt az embert szólnátok le, akiről a kérdés szól: az "apát", aki teljesen lesz*rja a gyerekeit.

2013. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A történet egyszerű: ennyire nem érdekli az "apát", hogy mi van a gyerekeivel. Nem tudom, mennyire beszéltél az exférjeddel ezzel a kapcsolatban, de szerintem nyugodtan hívd fel a figyelmét arra, hogy mivel nincs ott, amikor a gyerekeinek szüksége lenne rá, ő se várja, hogy amikor magatehetetlenül, öregen összecsinálja magát, nem fognak tolongani, hogy pelenkát cseréljenek rajta, sőt, az ajtót se fogják rányitni. Hátha elgondolkodik.
2013. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom. Mint láthatod a napi újságokban, vannak ilyen "apák", sőt, még durvábbak is. Biztos nem vígasztal, de a ez a tudat néha segít.


És nyílván oka van annak, hogy ilyen, és annak is, hogy te ettől a pasitól szültél négy gyereket. Valamint annak is, hogy elhagyott mind a négy gyerekeddel együtt. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik. Sajnálom a gyerekeidet.

2013. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért fontos, mert a gyerekének fontos, mert itt ez a szokás. Egyébként a hátam közepére sem kívánnám, hogy lássam...


Egyébként nyilván, oka volt, hogy elváltunk. Mindig is önző volt, de nem ennyire, aztán megcsalt, részegen hazajött, megütött, agyrázkódásom volt, és ez elég volt egyszer.

22 éves a legidősebb lányunk, egyetemista, 12 éves lesz a legkisebb, 6 éve élünk külön. Nyilván én is hibás vagyok a dolgokban, minden kettőn múlik, de itt most cseszettül nem az a lényeg, hogy engem nem kedvel/utál stb. Itt most ott van a hangsúly, hogy megcsinálni megtudta a gyerekeit, törődni velük már nem...

2013. máj. 3. 08:55
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Mert még sazeret a hapsi és úgy érzi, kiszúrtál vele. Fájóbb neki téged újralátni, mint lemondani az eseményt. Legyőzted, nem csoda, hogy kerül téged. Kérdés, hogy megérte-e emberkedni anno asszony létedre.
2013. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy szeret, újranősült. (én voltam a 2. felesége, már van harmadik is)
2013. máj. 3. 09:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az új feleségét is hívtátok? Lehet, hogy az új asszony nélkül nem akar menni.
2013. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!