Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne a lányunk...

Mókica84 kérdése:

Mit csináljak h ne a lányunk így meg a levét az apja hülyeségének? Vagy eltúlzom a dolgot?!

Figyelt kérdés

29N vagyok a párom 34éves van egy 14hónapos kislányunk akit mind a ketten imádunk.A Szüleimnél lakunk mert nem tudnák házat venni még kölcsönre sem.A párommal idén nyáron leszünk 7éve együtt élettárai kapcsolatban élünk nem vagyok a felesége.Pár évvel ezelőtt(4éve) a párom flörtölgetett egy nála 8évvel fiatalabb lánnyal amit később bevallott nekem és esküdözött h flörtnél több nem volt,ezt később a csaj is megerősítette.Akkor megigérte h többet ilyen nem lesz és ezt tartotta is eddig :(

A minap a kislányom megkaparintotta az apja telefonját én elvettem tőle is ekkor láttam h háttérképnek egy idegen fiatal lány arcképe van kint(eddig a lányunk képe volt neki kint).Amikor kérdőre vontam azt mondta h senki véletlenül töltötte le a netről én nem hittem neki így megnéztem a facebookját(a szgp eltárolta a jelszavát).Az üzeneteit is elolvastam(tudom bunkósság) és abból kiderült h bár ő nyomulossan flörtölgetne vele de a kiscsaj kitért a válaszok elől és másra tereli a szót,mert a lánynak is van barátja.De a párom ezekben az üzenetegben virágot küld neki ,írja h hiányzik neki alig várja h a csaj beérjen dolgozni(ja és egy helyen dolgoznak) stb.

Amikor tegnap haza ért kérdőre vontam de úgy jött ki a dolog h ez semmi csak én fújom fel a dolgot és ő nem is csalt meg mert szeret?!És még ő volt megsértődve!!!!

Nem tudom h mit tegyek mert legszívesebben jó felképelném és kitenném a szűrét de a kislányunk miatt nem akarom ezt mert ő meg imádja az apját alig várja h haza érjen és kérdezgeti h apu?

szóval az érdekelne h más is volt e hasonló helyzetbe?mit csinált? megbocsájtott a gyerek kedvéért?milyen volt utánna a kapcsolatuk?Bocsi h hosszú lett!!:(


2013. máj. 2. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt légy most erős, és gondold végig a dolgot logikusan. Mi jobb a kislányodnak?


1. Elváltok, szépen neveled őt, az apja, ha akarja, láthatja hetente akár több napot is. Neked lesz új párod idővel, aki talán szeret és meg is becsül, és a kislányodat is elfogadja. Ő nem szenvedne hiányt semmiben attól, hogy az igazi szülei nincsenek együtt.


2. Megbocsájtasz. A párod megcsal újra és újra, ahogy eddig is tette. Semmibe néz. Te idegileg tönkremész benne, féltékeny leszel, hogy vajon most kivel van, mit csinál, ha épp nincs otthon. Aztán egyszer majd csak neki áll feljebb, hogy mit kutakodsz utána, és elhagy valami 14 éves csitriért, a gyerektartásért harcolhatsz, nektek meg felétek se néz.


Na?


NEM SZABAD megbocsátani olyannak, aki már csalt, főleg így nem, hogy megint éppen benne van. Megtette egyszer, kétszer, meg fogja tenni újra és újra. Se nem szeret, se nem becsül, se nem tisztel téged, mert ha így lenne, nem tenne ilyet. De ami még ennél is fontosabb: a családotok és a kislányotok sem fontos neki annyira, hogy a gatyájában tartsa a fütykösét - ugyanis tudja jól, hogy elveszíthet, de nem érdekli! Egy ilyen ember megérdemli, hogy megbocsáss?

2013. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba. Tele van a világ értelmes, egyedülálló férfiakkal, csak nyitottnak kell lenni. Te is jobban jársz és kislányod is.
2013. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem meg a férjde nem csalt még meg, de kényszeres flörtölhetnéke van. Vagy is te töled nem kapja meg azt amit másnál keresne (na de szerencsére más sem lép neki).


Miért nem veled flörtölget? Miért nem neked bóklgat hoz virágot?

Mi is 7 éve vagyunk együtt, és van 2 kislányunk, de férjem nap mint nap elmondja, hogy milyen nagyon sexi vagyok, mennyire oda van értem. De én erre mindig lépek neki, van hogy csak kacsintok rá, vagy oda súgom neki, hogy majd este... vagy ha gyerekek nincsenek ott akkor ráugrok stb... én is megdicsérem öt, ha valami plusszt csinál, ha ajándékot hoz a nyákába ugrok érte stb...

Vagy is kap elismerést tölem is.


Férjednek flörtre van szüksége és ezt add meg neki, vedd észre a kisebb jeleket is. Lehet már évek ota kihült kapcsolatban vagytok, csak te nem veszed észre.

2013. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy a felesége, nem is tisztel és nem tart a társának, ez látszik is.

Nyugodj meg, hogy nem csal flörtölget(ett).

Szerintem tedd ki a szűrét. A gyerek találkozhat bármikor az apjával, de ennek így semmi értelme.

2013. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Tegnap este leültünk beszélgetni és kibújt a szög a zsákból

úgy érzi h elhanyagolom,mert már nem bújunk esténként össze csak a gyerek

ésy beláttom h van benne igazság és főleg a lányunk mitt(aki megérdemli h családban éljen)így mégegyszer utoljára megpróbáljuk de mindenki válaszát és véleményét köszönöm

2013. máj. 3. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lendítene a kapcsolatotokon, ha hivatalosan is felvállalnátok egymást, és összeházasodnátok. Ha nem vállalja, az is jelent valamit.


Sok sikert!

2013. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!