Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elajándékozta a könyveket,...

Elajándékozta a könyveket, mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés

A párom felajánlotta, hogy odaadja 4 tankönyvét nekem jövőre, mert minek vegyem meg, ha neki úgyis meg van.

Hétvégén nála voltam, kérdeztem, hogy hol vannak a könyvek, belenéznék, hogy miket fogok majd jövőre tanulni. Erre közölte, hogy "hát őőőő azokat odaadtam xy-nak"..

Hát kössz.. Tankönyvrendelést februárban kellett leadni, neten meg 8000 ft-nál olcsóbban nincsenek meg ezek.. A tankönyvosztásnál meg "csak" 5700 ft körül lettek volna..

Ráadásul mostani végzősöktől sem tudom megvenni, mert ők meg másból tanulták.. A suli meg mindig kevesebb könyvet rendel, pótrendelés nincs, szóval kb esélytelen, barátnőm végigment már ezen, és sehogy sem tudta a sulitól megszerezni.


Jogos, hogy nagyon kiakadtam? Januárban beszéltük meg, hogy nekem adja oda, akkor még megvoltak, erre odaadja valami osztálytársának, hogy neki ne kelljen kifizetnie a könyvtárnak!(az osztálytársa elhagyta vagy mittudomén..)


2013. ápr. 30. 13:50
1 2
 1/20 Nagy Banyapók ***** válasza:
100%

Nem volt szép tőle, de a helyzeten már változtatni nem tudsz, legfeljebb csak idegeskedhetsz.

Esetleg könyvtárból nem tudnád kikölcsönözni, ami feltétlenül szükséges? Vagy pedig osztálytárs/ csoporttárs könyvét lefénymásolni és bepsiráloztatni. Még olcsóbban is kijöhetsz így :)

2013. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Sok ingyenes könyves van, és azoknak osztogatják szét a könyvtári könyveket :(

Azt tudom, hogy jó vastag könyvek, nem tudom, megérné-e másoltatni.. Na meg színesbe kéne, mert nem mindegy, hogy a képen artériás, vagy vénás vérzés van...

2013. ápr. 30. 13:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel kisegítve a válaszommal: tök jogos, hogy kiakadtál.

A fénymásolás jó ötlet szerintem is.

2013. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudsz mást, mint neten keresgélni. :-( Azért azt megmondhatod neki, hogy jól kicseszett veled.
2013. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jogos! Bár ez most sajnos nem sokat segít rajtad.
2013. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerinte semmi gond nincs, mert segített egy osztálytársnak.. Ja, csak közbe velem meg kics*szett, erre meg bociszemű nézést kaptam..
2013. ápr. 30. 14:00
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbál meg megvenni a neten használtan.

Egyébként igazad van, nem volt szép dolog tőle.

2013. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már így.


azóta ha valamit nekem igérnek,ott helyben adja is ide,addig nem veszem biztosnak mig nincs a kezemben.

2013. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Néztem már egy csomó oldalon.. jófogás, apród, expressz, meg ilyen használt tankönyves oldalakon, de nem volt.
2013. ápr. 30. 14:03
 10/20 A kérdező kommentje:
Úgy látszik akkor a párommal is így kell ezentúl.. 1,5 év után így kib@szni velem, mikor tudja, hogy 100 ft is eléggé számít most..
2013. ápr. 30. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!