Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom aláirta az...

A volt barátom aláirta az apaságit de nevére nem vette nem látogatja 3évig és biroságra megy elviheti hévégére?

Figyelt kérdés
gyerektartást fizet mert meg egyeztünk a biroságon de láthatási nincs nem kérvényezte akkor.

2013. ápr. 29. 01:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nevetséges már bocs:) azzal nem lehet mit kezdeni mikor 6hónapos volt az elhelyezésin miért nem kérte az apa a láthatásit?
2013. ápr. 29. 16:47
 22/26 anonim ***** válasza:
nyilván megítélik a láthatást ,de hogy az fokozatos lesz az tuti,egy ember aki 3évig nem látogatta a gyermekét az a kicsinek lényegében idegen...hogy vihetné el...kérvényezd .hogy a te felügyeleted mellett elöször is ismerjék meg egymást...méghogy így elvinné ,hogy évekig nem látogatta,,nahát...én sem adnám oda...
2013. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
igazad van menjen ő bíróságra és adja be a kérelmét...ha most ebben a helyzetben elvinné töled a gyermeket akkor kiskorú veszélyeztetése miatt feljelentheted...hasonló ügyben jártam a gyámügyön ott mondták ezt
2013. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hiába nevetséges, akkor is igy lesz.
2013. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
arra gondolok hogy nevetséges hogy 3évig ide sem néz indit egy pert mint ha én lennék a hibás és nekem kell a perköltséget álni
2013. ápr. 29. 19:52
 26/26 zabmester ***** válasza:
Kaptál itt jó tanácsokat, de én azt javaslom, keress meg egy ügyvédet, és tőle kérj tanácsot, ő tud biztosat mondani. Akár a családsegítőben is kérhetsz ingyenes jogi segítséget, tanácsot mindenképp fognak tudni adni (pl. pont ilyen kérdésben, hogy kinek érdemes elindítani a pert, neki vagy neked, meg hogy mi a várható kimenetele az ügynek).
2013. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!