Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik olyan jól durcáskodni?

Miért esik olyan jól durcáskodni?

Figyelt kérdés

azt vettem észre h szinte már élvezem és rendszert csináltam belőle. Nem vagyok büszke magamra és igen én se mértem h a barátom miért visel el...minden kis francon megsértődök hisztizek. Közben meg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni de tudom h ez a viselkedés nem sok jóra vezet. Most felismertem és változtatni akarok de nem tudom h mert azt sem tudom miért csinálom. Sokszor elhatároztam h leállok vele de mindig visszaesek...

20L


2013. ápr. 28. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Mert buta vagy, és érdemben nem tudsz vitatkozni?


Mert nem vagy elég tökös ahhoz, hogy beismerd, ha hibázol?


Mert szereted, ha kiengesztelésképp nyalják a feneked?

2013. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom h nem helyes a viselkedésem ezért építő jellegű kritikákat szívesen fogadok
2013. ápr. 28. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú nem tudom, mert ez tök gáz viselkedés, de én is ilyen voltam. Aztán egyszer amikor bedurciztam valamiért, és elmentem a barátomtól (hogy majd jöjjön utánam és engeszteljen ki), akkor koppantam, mert nem jött. Nyilván, mert nem értette mi bajom. Azt hiszem akkor gondolkodtam el először, hogy annyira nem célravezető ez a viselkedés.:-)

Talán azért esik jól, mert túlfejlett az igazságérzetünk, és hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy mindig nekünk van igazunk. Pedig biztos nem mindig.:-)

2013. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért csinálod, mert nem kapsz elég figyelmet? Én is csináltam egy darabig, azért, mert ilyenkor a barátom mindig nagyon "tepert", láttam rajta, hogy fontos vagyok neki, egyébként pedig ezt nem mutatta ki. Megbeszéltük, azóta megpróbál egy kicsit többet törődni velem, gyakrabban megemlíteni, hogy fontos vagyok neki és szeret, én pedig megpróbáltam azt mondogatni magamban, hogy csak fájdalmat és bosszúságot okozok neki az állandó hisztijeimmel, és amikor érzem, hogy megy fel bennem a pumpa elgondolkozom azon, hogy tényleg annyira sértő volt-e amit mondott, hogy egész este veszekedjünk? A válasz eddig kivétel nélkül nem volt. Nekem ez segített, remélem neked is fog.
2013. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán azt szeretnéd,ha meghúzná neked a határokat a barátod.Mondjuk határozottan rád szólna,hogy elég volt,vagyis erőt mutatna,férfiként viselkedne.Az is lehet,hogy az elején így kaptál több figyelmet,vagy a családból hozod ezt a mintát.Keresd meg magadban az okot,mert csak akkor tudsz igazán változtatni.
2013. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős én is ilyen voltam egészen addig mig a párom meg nem unta.Aztán mikor már nem érdekelte hogy durcáskodom nem volt érdekes,mert önnmagában a durcizás nem jó csak úgy van értelme ha van kinek .

Csak úgy tudsz leállni vele ha beszélsz a barátoddal,elmondod neki mi a helyzet és változtatni szeretnél és segitsen neked ebben.

2013. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelmet akarsz. Nekem is volt ilyen időszakom, direkt rosszkedvet tettettem, hogy a párom foglalkozzon velem és biztasson, mert erre volt szükségem, de amikor ennek pont az ellenkezőjét kaptam, akkor szépen ki is ábrándultam belőle.
2013. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!