Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az apósotokkal...

Nektek milyen az apósotokkal a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nincsen apósom...

Holtakról jót vagy semmit, ő a smmit kategória.

Nem ismertem, de amit tudok róla szerintem, nem okozottvolna nehézséget távoltartani magamat /magunkat tőle.

Tehát ha élne akkor sem lenne kapcsolatom vele, ha rajtam múlna...

2013. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semmilyen, mert a párom szinte nem is beszél vele. Szerintem azt sem tudja,hogy terhes vagyok. De a párom az én apukàmmal nagyon jóban van.
2013. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem jó, bár kicsit távolságtartó vagyok vele, mert nekem ő túl közvetlen.
2013. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Olyan semmilyen. Nem kedvelem, ezért ha tehetem nem is megyek hozzájuk.
2013. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Olyan semmilyen. Ő mindig kedves volt velem, de én őt nem tudom kedvelni, amit persze nem mutatok ki, csak hát ritkán járok arra. Persze nem ok nélkül nem kedvelem: párom által épp eleget tudok róla, hogy ne tudjam kedvelni.
2013. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jé egyszerre írtunk majdnem ugyanolyat. :))
2013. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó.Kedves,segítőkész,rendes ember,sokat beszélgetünk,fiatalos,mióta megszületett a kislányunk,heti 2-szer 3-szor biztosan találkozunk.
2013. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon könnyű dolgom van vele, ugyanis nem ismerem. talán valami régi képet láttam róla 1x.

az elmondások alapján nem sokat veszítettem. ellenben az anyukája nagyon kedves, őt bírom :)

2013. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs. A férjemnek sincs.

Viszont amiket férjem édesapjáról hallottam, szeretném, ha lenne apósom. A későbbi nevelő apját viszont örömmel kihagyom. Bár őt is csak hallomásból ismerem.

2013. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a lehető legrosszabb... :(

24L

2013. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!