Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a mamámnak? Többi...

Mit mondjak a mamámnak? Többi lent

Figyelt kérdés
A mamám süket bár egy kicsit hall és igen idegesít amikor kiabál valamilyen közhelyen vagy ilyesmi !De imádom és nem szeretném megbántani !
2013. ápr. 28. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a család összefogva mondogathatná neki, hogy nem-e jobban érezné magát egy hallókészülékkel, mert észrevettétek, hogy kicsit nagyot hall. Ez nem szégyen, biztosan idősebb már, és akkor nem kell kiabálni nektek sem és neki sem. Először lehet, hogy megsértődik kicsit, de ha ilyen jó a viszonyotok, akkor nem hinném, hogy nem lehet észérvekkel hatni rá és végül úgyis belátná, hogy igazatok van.
2013. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
42%
Semmit sajnos ez van, majd te is megtudod ha megéred azt a kórt (hidd el neki is nagyon kellemetlen)
2013. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban ez a korral jár, de lehet javítani az állapoton! Miért kellene belenyugodni, hogy ez van, most már hátralévő életében ordibálnia kell és vele is viszont? Szerintem segíts magadon alapon tenni kell a jobb komfortérzet kialakításáért! Márpedig ez nem olyan dolog, amin nem lehet változtatni, vagy jobbítani!

1. voltam

2013. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagy Banyapók ***** válasza:
Néha cégek, vagy patikák vagy nagyobb rendezvények keretében szoktak tartani különféle szűréseket (vérnyomás, koleszterin stb..) Ilyenekre kellene őt elvinni, mondván, hogy aggódtok érte. És ha már rendszeresen eljár ilyen szűrésekre, el lehetne vinni hallásvizsgálatra is. Néha azt is szoktak így szervezni. Ha jól sikerül, még örülni is fog, hogy mennyire törődtök vele :)
2013. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!