Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen anya?

Normális az ilyen anya?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, de lehet kicsit hosszú lesz a történetem.


Na szóval...Úgy volt ma, hogy apum szépen kirakta a vacsorát, és szólt anyumnak, hogy jöjjön enni. Anyum behívta a szobába, a laptopomhoz (mivel anyum a laptopomnál internetezett) és ilyen félmeztelen nőket mutatott apumnak. Erre már itt veszekednek egy órája, ordibálnak, minden szomszéd ezt hallgatja meg verekednek. (Anyum meg apum (nevelőapum) 5 éve vannak együtt, már össze is házasodtak és apum eddig még egy nő után se nézett anyumon kívül.) Megkérdeztem anyámat, hogy most minek veszekedni erre azt mondja "mert apád más nőket nézeget akik jobban bejönnek neki" meg ilyesmik. Azt is mondta apámnak, hogy ha nem jönnek be neki akkor fintorogjon úgy vagy nem tudom mi..Erre anyum itt ordibál mint az őrültek és elkezdi köpködni a laptopomat, bele is rugott meg ledobta az ágyra..Már elegem van belőle, nincs olyan nap hogy ne veszekednének...Semmi értelme így, az életemnek, hogy már kiskorom óta ez megy, kikészültem....Ma is, suli volt nálunk ilyen családi nap, de anyámék nem jöttek, tök jól éreztem magam, mikor meg hazajövök veszekedés van...-.- legszivesebben elmennék itthonról de vissza nem jönnék..Mert anyám mindig rá kezd, szerintetek normális? 13/L


2013. ápr. 27. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éppen normális reakció egy (elméletileg) értelmes felnőtt nőtől hogy a laptopot köpködi-rugdossa és órák óta üvölt mert nem tetszik neki valami..
2013. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Majd lesz saját szép családod. Csak tarts ki addig és tanulj!
2013. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kellett volna, hogy megkéred délután nevelöapukádat, hogy vigyen el moziba, így ö is örült volna, hogy megszabadul otthonról.
2013. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos amíg a meztelen nőket nézi képen addig nincs baj, nem egészen értem anyádat. Egy kissé talán prűd...

Ha a munka, és a családi élet rovására megy akkor már baj van.

Ha nem csalta meg anyádat akkor megint csak túlreagálás, ha igen akkor igaza van anyádnak, és jó lenne ha kiállnál mellette. Viszont a meztelen kép nézegetés nem! ismétlem nem megcsalás!!!

Nő létemre, én is megnézek egy két meztelen képet, mert szerintem a meztelen női, illetve férfi test szép tud lenni, és olykor erotikus is.


Szerintem mikor nincs otthony a nevelőapád, akkor ülj le anyáddal és kérdezd meg hogy mi a helyzet, és mik az okok, sajnos 11 évesen nagyon kislány vagy még és nem kéne ezzel foglalkoznod, de hogy tudasd anyáddal hogy ez neked nem jó, hogy folyton balhé van otthon, oldja meg a problémákat, mert nyugalom kell a tanuláshoz, és a jó közérzethez.

Ha gondolod meg is mutathatod anyádnak hogy mit válaszoltak a kérdésedre, persze csak beszélgetés után.


Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél de a töled telhetőt megteheted.

2013. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!