Ez már megcsalás?

Figyelt kérdés

házasságban élek, van egy gyönyörű kisfiúnk, a férjem külföldön dolgozik és már lassan 4 éve távkapcsolatban élünk, ami azt jelenti hogy havonta találkozunk pár napot.

Mindvégig hűséges voltam hozzá.. de mostanában felkeltette az érdeklődésemet egy harmadik személy.

egy épületben lakik velünk, és egy helyre járunk edzeni,

sokszor beszélgettünk és nagyon jó társaság. A srácot már lassan egy éve ismerem, de eddig sosem tekintettem őt "férfinak" de pár hónapja valami megváltozott.. Ezt nem tudom megmagyarázni miért de sokszor gondolok rá, és észre vettem hogy ő is keresi a társaságom.

Beszélgetésnél több nem volt, és nem is akarom hogy legyen, de mégis vonzódom hozzá és nem tudom mi lenne a legjobb megoldás.. ez lehet hogy csak simán a hormonok játszanak velem? A legrosszabb hogy kerülni sem tudom a személyt, mert egy helyen lakunk és úton útfélen belebotlok.

A férjemet nagyon szeretem és jó apa, sosem hagynám el vagy bántanám meg, de az hogy ennyire kívánok egy harmadik személyt ez hatalmas vívódás bennem!!

Ez már megcsalásnak számít?

Mit kellene tennem?

Aki volt ilyen helyzetben mesélne nekem ?


2013. ápr. 27. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...

Én azt tanácsolnám, hogy mihamarabb jöjjön haza a férjed véglegesen, vagy ti menjetek ki amilyen gyorsan csak lehet!!! Mert előbb utóbb elveszíted a fejed...

Nálunk annyiból volt más a helyzet, hogy csak jegyesek voltunk, és nem volt gyerek, továbbá együtt laktunk. Mégis találkoztam valakivel a munkahelyemen... Rohadtul megtetszettünk egymásnak, sokat beszélgettünk, szórakoztunk, piáltunk együtt (szórakozó helyen dolgoztam). A barátság idővel kezdett elmélyülni. Ezzel egyenes arányban romlott a kapcsolatom... Egymásba szerettünk, és csúnya dolog volt a részemről, de megcsaltam a vőlegényemet. (Csak csók volt, más nem történt.) Végül vége lett, mi elkezdtünk járni. (márc. 1.) Szeptember 4-én tartottuk az esküvőt. Azóta már van egy gyönyörű 1,5 éves kislányunk. Imádom őket, soha nem bántam meg amit tettem.

2013. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hívd haza a férjed végleg, ne kockáztass! Négy év tartós távkapcsolatban nem megoldás gyerekkel, házasságban! Mérlegelni kell, több pénz, vagy normál házasság...vagy menjetek ti is ki a férjedhez! Mert ez így nem család, ahogy ti éltek!
2013. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!