Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már semmi sem jó.

Mit tegyek? Már semmi sem jó.

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy hogy kezdjek bele.. Biztos, hogy nem jó kategóriába írok, de hátha tud nekem valaki tanácsot adni. Eléggé rossz passzban vagyok. Sokszor úgy érzem, hogy nincs értelme élnem, hogy inkább megszűnnék létezni. Pedig az a helyzet, hogy normális életem van. Más irigyelné tőlem, de mégsem érzem jól magam... Járok tornázni, biciklizni, dolgozok, jól is keresek. Mindig próbálom elfoglalni magam valamivel... Sokszor a pénzköltésbe menekülök! De annyira üres vagyok. Nekem mindig nélkülöznöm kellett, és mindig is azt hittem, hogy ha egyszer lesz önálló keresetem és független leszek, és nem fogok senkire sem rászorulni akkor boldog leszek. De egyáltalán nincs így. Olyan boldogtalan vagyok. Úgy érzem, hogy nem is lehetek boldog... Vannak jobb napjaim, de mindig visszaesek a borult, kesergős, pesszimista állapotomba. Mit tegyek, hogy jobb legyen? Nagyon rossz így! Köszönöm előre is a tanácsokat!
2013. ápr. 26. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor menj el egy pszichomókushoz. Azt mondják utána jobban érzi magát az ember, hogy valakinek kidumálhatta rendesen. Ahogy látom neked pont erre van szükséged! Nekem még nem volt pénzem ilyen orvosra, mindig magamnak kellett kimászni a gödörből, így nincs benne konkrét tapasztalatom.


Egyébként nincsenek igazi barátaid? Akikkel nem csak felszínes kapcsolatokat ápolsz? Ők sokat tudnak ilyenkor segíteni!

2013. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbál meg egy kicsit nyitottabb lenni,kapcsolatokat kialakítani,embereket megismerni....nem írtad hogy lenne párod,lehet az egyedüllét van rád rossz hatással,és kicsit bedepiztél.
2013. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják depressziónak. Próbáld meg magadban megkeresni az okot, amiért ezeket az érzed. Ha nem megy, fordulj mindenképp pszichológushoz. Segítséget kérni soha nem szégyen.
2013. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is egy pszichológust ajánlanék.

Magam sem írhattam volna le másképp a helyzetemet, csak tetézi még egy nagy szerelem is ami nehézségekbe ütközik.


Eljutottam arra a pontra, hogy elmentem dokihoz aki felvázolta, hogy ez bizony enyhe depresszió, ami nem vészes, de nem szabad figyelmen kívül hagyni, mert komolyabb dolgok lehetnek belőle.

Gyógyszert semmiképpen ne szedj, mert az lesz az első amivel próbálkoznak majd.

2013. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy normális pszichológus SOHA nem ad antidepresszánst, csak akkor, ha biológiai eredetű a depresszió. Sajnos a pszichológusok fele léhűtő, dolgozni nem akaró ember.

Gondoltam megjegyzem. Bocsi az offért.

2013. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez megdöbbentő! Nem tudom hány éves vagy, de mivel sportolsz nyilván egészséges vagy. Mi az amitől boldogtalan vagy, feltetted már ezt a kérdést magadnak? Meg kell találnod azt aminek örülni tudsz, szereted a munkád? Ha nem keress olyat ami örömet okoz! A sportokat csak akkor üzd ha jól esik, ha nem válts más sportra ami örömet okoz! Könyörgöm a világon minden adott, hogy boldog légy akkor vedd el és örülj neki! Ha jól keresel miért nem utazol, az annyi élményt ad. Legyél sokat társaságban emberekközt, olyan emberekközt akik szeretnek. De főleg arra vigyázz, hogy becsüld amid van mert ha elvész na akkor leszel igazán boldogtalan. Hidd el most nem vagy az. Csak céltalan, találj célokat.Sok sikert hozzá!

2013. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs kapcsolatom, pár hónapja szakítotam a vőlegényemmel. De nem hiszem, hogy a hiánya lenne a baj. Ettől függetlenül nem vagyok magányos, mert van egy "jóbarátom" akivel eltölthetem magányos estéimet.... Egy pszichológus milyen árban van? Háziorvos nem tud javasolni valakit, vagy beutalót adni? Akkor lehet, hogy kedvezményesebb lenne? Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!