Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli őket, amit...

Miért nem érdekli őket, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Szüleim mindketten rendőrök és azt akarják hogy én is az legyek. Minden beszélgetésünk úgy végződik, hogy én vagyok a különc és semmit nem akarok elérni, ami nem igaz, mert már elhatároztam, hogy szeretnék állatorvos lenni. Apám meg folyton azzal jön, hogy mivel osztályvezető, ezért ha végzek a rendőrtisztivel akkor beajánl, ahol dolgozik. Ha netán mégis úgy döntenék(amit kétlek) hogy rendőr leszek, akkor önerőből csinálnám, nem hátszéllel.

Egyre jobban aggaszt, hogy sehogy sem tudom lebeszélni őket erről.

17/F


2013. ápr. 25. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet, hogy csak erre lenne elég a fizetésük? Az állatorvosi azért igencsak sokba kerül.
2013. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te életed, te döntesz. Ezt nekik is el kell fogadniuk. Tanulj bioszt, haladj abba az irányban, ha az állatorvosi mégsem jönne össze, rengeteg lehetőséged lesz máshol állatokkal foglalkozni. Nem kell a szüleid álmát élned. Előbb utóbb vagy belátják, vagy nem, hogy neked a saját boldogságodhoz nem az ő útjuk vezet. Ha mégsem, te legalább boldog lehetsz...
2013. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!