Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ez a korkülönbség?

Sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 23 leszek és egy 31 éves srác nagyon tetszik...

Én még tanulok, de természetesen dolgozom is...

Nem nagy az ekkora korkülönbség?

Nem lennének ebből, akár generációs problémáink, ha valami alakulna? Vagy ez nem zárná ki, hogy összepasszoljunk...?

Érettnek érzem magam, a családom, környeztem is annak tart...


2009. szept. 26. 11:14
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Hát, igen, még fiatal...

Kialakul, ha elkezdünk komolyabban ismerkedni...

Még az a bajom, hogy hogyan lehet, hogy pont ő tetszett meg. Azt mondtam, h a kifogásolhatatlan mosoly, az h a pasi n e igyon nálam szóba sem jöhet. Ennek ellenére most mégis rá gondolok egy nap többször.

Mi van velem?

Vagy csak ennyire nem érzem már jól magam a mostani kapcsolatomban???

2009. szept. 26. 16:00
 22/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok.Apám-anyám között 15 év van.30 éve házasok.
2009. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Az tisztelendő!!

30 év!!!:D


Köszi!

2009. szept. 27. 10:20
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim között 9 év van, 50 éve házasok. A kapcsolatuk azért működik jól, mert az anyukám egy angyal, aki hihetetlen alkalmazkodó képességgel rendelkezik. Ő az a bizonyos család szíve típus, ha ő nem ilyen lenne, nem lenne motorja a családunknak, tuti széthullana. Neki vannak elképzelései, amit nagy küzdések árán tud véghez vinni. Az apám szereti és tiszteli őt, de olyan hihetetlenül nyugis ember, hogyha az anyum nem lenne mellette soha semmit nem ért volna el, pedig egy nagyon becsületes, átlagon felül intelligens, okos ember. Igaz, nagyon sokban különböznek, de nekem ők így együtt a kerek egészet jelentik. Ha mindenki jó tulajdonságát örököltem volna, azt hiszem, én lennék a tökéletes ember :)

Nos, egyszóval a korkülönbség egy számszerű adat, minden kapcsolatban mást jelent. Ha minden más okés, nem kell vele foglalkozni.

Ha a jelenlegi kapcsolatod már nem működik, még idejében szállj ki és ne az új férfi KEDVÉÉRT, hanem azért, mert nem működik. Sokan vannak úgy, hogy már csak akkor lépnek ki egy meghaladott kapcsolatból, ha már készen áll a másik és egyszerűen ÁTLÉPNEK, minden átmenet nélkül. Aztán, ha az új valamiért mégsem jönne össze, a másikat hibáztatják, (ha nem is feltétlen mondják ki)hogy miattuk léptek ki. Kilépni úgy illik, hogy az ember saját maga miatt dönt úgy, hogy már nem akarja a régi kapcsolatát, függetlenül attól, hogy a másikkal hogy alakulnak a dolgok. Többnyire az is jót tesz, ha a két kapcsolat között egy picikét egyedül van az ember, hogy rendezhesse, tisztázhassa a dolgait, érzéseit, s csak eztán lép bele újba. Így kevésbé történhet meg, hogy megbánod és már késő visszalépni. Ez főleg hosszú kapcsolatok után van így.

Bárhogy is döntesz, sok boldogságot kívánok Neked!

2009. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
67%

Szia. Nagyon jó ezt a sok barátságos kommentet olvasni, feldobjátok a reggelemet. Én 21 vagyok, a párom 34, és nagyon-nagyon jól kijövünk. Én egy kicsivel érettebbnek érzem magam, ő meg fiatalabbnak. :)

A te esetedben egyetértek azzal, hogy a mostani kapcsolatot le kell zárnod. Aztán, ha a kor miatt hezitáltál ezen, mindenképpen adj esélyt az idősebb férfinak is. De talán nem jó ötlet előbb beleszeretni, mint megismerni, várd meg őt is érzelmileg.

2009. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én 22 múltam, a párom most töltötte a 31-et. 4 éve vagyunk együtt, fél éve összeköltöztünk. Szóval a többi kommentet is olvasva én is azt mondom, hogy működhet ez a kapcsolat és nem nagy ez a korkülönbség :)
2009. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Köszi! Köszi! Köszi! :DDD

Mindenki nagyon édes!


Nektek is sok-sok boldogságot!!!

2009. szept. 30. 21:47
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Ha úgy érzed vágj bele.
2009. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Rendben!

Majd írok, ha van fejlemény. Remélem lesz majd akit érdekel is!:S:D

2009. okt. 2. 14:10
 30/34 anonim ***** válasza:

OK, engem tutira érdekel!

21:30-as vok

22/L

2009. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!