Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ez a korkülönbség?

Sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 23 leszek és egy 31 éves srác nagyon tetszik...

Én még tanulok, de természetesen dolgozom is...

Nem nagy az ekkora korkülönbség?

Nem lennének ebből, akár generációs problémáink, ha valami alakulna? Vagy ez nem zárná ki, hogy összepasszoljunk...?

Érettnek érzem magam, a családom, környeztem is annak tart...


2009. szept. 26. 11:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem a párom 14 évvel idősebb.. és nem zavar engem sem. Igy jo :D
2009. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyáltalán nem gáz ez a korkülönbség. Nem ez fogja meghatározni a kapcsolatotok. A generációs problémák áthidalásának sikere rajtatok múlik. Lehet, hogy hiába lenne kb. veled egyidős pasid, lehet, hogy több lenne a differencia, hisz mindenki más.
2009. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Most egyidős velem a pasim és ez sem jó, éretlen hozzám, nagyon, én már többet szeretnék az élettől!
2009. szept. 26. 13:27
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

Szia:)Abszolút nem sok!Én is pont 23vagyok,a párom pedig 31éves!!2éve,és 4hónapja vagyunk együtt...és nagyon szeretjük egymást!!:D

Sok sikert nektek is:)

2009. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk 10 év a korkülönbség.Én 29 párom 39.

Van közös babánk, bennünket nem zavar

Jól elvagyunk:)

Szóval nem sok, ebből még nem lesz generációs probléma:)

2009. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem sok,pont jó,de max.10év,több ne legyen a korkülönbség,mert az már egy idő után nem működne.de a te eseted bőven jó!!
2009. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, hogy ilyen "sokan" vannak hasonló helyzetben és jól működik!:D

Mindenkinek sok boldogságot kívánok!

2009. szept. 26. 14:29
 18/34 anonim ***** válasza:
85%

édesanyám és a párja közt 18 év van :) anyukámat még pelenkázták, a párja pedig már az egyetemre felvételizett :) vicces belegondolni. viszont 7 éve vannak együtt, 3éve együtt élnek, nagyon szeretik segítik egymást. a fickó is nagyon rendes ember.

anyum 47, a pasi 65. igaz, ők már más korosztály mint ti, de ha kitartotok egymás mellett, akkor később egyre jobb lesz. :)

2009. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
85%

nálunk is pont 8 év a különbség és nem látszik, éna hölgy vagyok és a pasim bizony "hozzámfiatalkodott"

egyébként valóbna nem a korral mérhetjük a szerelmet, sem a hűséget, stb.

2009. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
87%
21 voltam amikor a párom 41. Kezdetben szép volt minden mint a mesében, utazgattunk a világban, közös programokat csináltunk, de sajna 2 hónap alatt rájöttünk nem tudunk " egymással mit kezdeni". Sokszor voltak kínos csendek, meg máshonnan láttuk a világot. Nagyon tetszettünk egymásnak külsőleg és néha hülyéskedni is tudtunk, de aztán megbeszéltük szépen, hogy mindenki folytassa a saját útját. Azóta ő is és én is "korban hozzánk illő" párt választottunk, bár utálom ezt a kifejezést, mert sztem ilyen nincs. Néha még beszélünk barátilag, de lassan ez is el fog maradni. Kérdésedre a válasz: nem sok a korkülönbség, de úgyis akkor dől el, amikor majd ismerkedtek egymással. Csak bátran, de szerencsére fiatal vagy így is, ha nem sikerülne ez a pasi.
2009. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!