Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog ami miatt egy...

Van olyan dolog ami miatt egy anya megszűnteti a kapcsolatot a lányával?

Figyelt kérdés
A történetem az,hogy kiköltöztünk Németországba szüleimmel. 2 évet töltöttem ott és nem bírtam tovább hazaköltöztem barátomhoz. Csak 17 èves vagyok, de olyan dolgok értek ott, hogy nem bírtam tovább. Családi problémák, amik talán már nem csak a családra, hanem szakemberre is tartoznának. Szüleim megbetegettek (cukorbetegség, strook ) . Tanulmányilag ott tartok, ahogy elmentem. Itt maradtam, mert tönkre mentem teljesen. Anyuék nem akarnak beszélni velem. Azt mondják eldobtam őket. Megírtam nekik az érzéseimet, hogyan éltem át a dolgokat. De azt írták nem tudnak mit kezdeni vele! Mindennap sírok, szeretem őket, de nem tudok kinnt élni, és meg sem próbálnak megérteni!! Szerintetek mit tehetnék, hogy a szüleim ne gyűlöljenek és beszélhessek velük? :((((
2013. ápr. 23. 21:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Úgy értem a gondokat, hogy közülünk csak én tudtam valahogy kommunikálni németül. Szóval postára, gyógyszertárba, bankba én mentem. Lakás főbérlővel én beszéltem, vagyis próbáltam megértetni magam.. Apum főnökével, iskolámban dolgokat és més sorolhatnám..

Borzasztó a vadidegenbe külföldiekkel együtt élni. Soha egy ismerős az utcàn, suliba is mindig egymagam, nem beszél a nyelveden senki, mindig segítségre szorulva... Nincs az a pénz amiért ezt megéri!

2013. ápr. 23. 21:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: haza kellett volna jönnie ahhoz és osztályozó vizsgákat kellett volna tennie azokból a tantárgyakból, amik ott kint nem úgy vannak tanítva, ahogyan itthon. A sulijában pedig magántanulónak kellett volna bejelenteni ehhez.

Kedves kérdező, téged pedig sajnállak. Nem akarok tolakodni, de írj privátot, írd le, mi történt igazából és megpróbálok segíteni, ha szeretnéd.

17/L

2013. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

szia, tortenetem hasonlo. szuleim kint elnek, mindketto alkoholista lett. nem erdekli oket semmi, csak a pia. itt vagyok 12 hetes terhesen, szuksegem lenne az anyamra, de o 2 hete eltunt, telefon kikapcsolva, se skype semmi, nem jelentkeznek. azert sertodtek meg, mert nem

kuldtunk nekik az ocsemmel penzt, hogy piara kolthessek..

most korhazban vagyok verzesek miatt, halistennek a babaval minden ok, szuper edes kepeket kaptam rola, amiket szivesen megmutattam volna nekik...

en azt tanacsolom neked, amit en is probalok: koncentralj azokra, akik szeretnek es melletted vannak, ha nekik nem kellunk mi, akkor mi se fussunk utanuk. ok hoztak minket erre a vilagra, es kutyakotelesseguk lenne eletuk vegeig torodnj velunk.. 1 eleted van, es most nelkuluk kell boldognak lenned. ne sirankozz utanuk, en mar reg megtanultam, h semmi ertelme. raktarozd el oket melyen a szivedbe, es gondolj arra: te mindent megtettel. nem keves penzunkbe, idonkbe, energiankba, a gyerekkorunkba kerult, h megprobaltuk a piarol leszoktatni oket: nem sikerult, nem minket valasztottak.

a torodest, szeretet nem lehet kieroltetni, es jobb lesz neked, ha uj eletet epitesz fel magadnak, amiben ok mar csak mellekszereplok. igy a var nem dolhet ossze, ha ok meggondoljak magukat.

jo nagyot belemrugtak ugy erzem, de nekem ezek utan az a feladatom, hogy a pocakomban novekvo kis embernek soha ne okozzak ilyen csalodast :)

fel a fejjel, menni fog, csak tedd helyre a fejedben a gondolatokat, erzeseket.

2013. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van, sőt fordítva is létezik. Az esetek nagy százalékában az anya a hibás.


Keress meg egy pszichiátert, minél előbb, annál jobb. Ha a szüleid gyűlölnek vagy csak nem szeretnek, az az ő hibájuk, azon te nem tudsz változtatni. De a te oldaladon levő dolgokon igen, és muszáj is lesz, hogy változtass, különben nem leszel hosszú életű.

2013. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!