Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tegyek?

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megmondtam apámnak hogy van egy barátom és tökre kiakadt hogy 7.-es látemre mit képzelek magamról.Tudom hogy csak azért mondja mert ugy érzi többé nem leszek a lánya és nem akar elegedni a randimra csütörtökön. 14 éves lány :(

2013. ápr. 22. 21:50
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát én se értem miben más.Most meg holnap megyek barátnőimhez filmezni egyből azt hitte hogy a barátommal megyek....és igen az osztályba is van van egy csaj aki már le is feküdt valakivel.Barátom 16 én 14 ...már szinte mindenkinek hazudok mert nincs olyan ember akinek ha elmondom nem vet meg vagy nem néz hülyének esetleg nem mondja el a fél falunak.Lassan már azt se tudom kinek mit mondtam.De mindezt vállalom mert nem akarom elveszíteni a barátomat
2013. ápr. 25. 21:30
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha hazudsz, legalább következetesen csináld. Mindenkinek mondd ugyanazt, így megjegyezni is könnyebb.
2013. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
általában úgy szoktam csak van vannak olyanok akik nem mondhatok el valamit másoknak meg azt elmondhatom amit valakinek nem
2013. ápr. 26. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!