Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kell, hogy váljunk emiatt?

El kell, hogy váljunk emiatt?

Figyelt kérdés

Még fiatalok vagyunk, 5 éve házasok és 9 éve vagyunk együtt.


Nagyon szeretem a férjemet, mint embert, de megfásultunk. Ő az én hülyeségeim miatt, én az Ő hülyeségei miatt. Belefáradtunk kicsit a kapcsolatba mind a ketten és Ő nem hajlandó felrázni.


Nem tekintek már rá úgy, mint férfira (pedig próbálkozom).


Mostanában többször előfordult, hogy eszembe jutott, hogy mással is megpróbálhatnám.


Szemét vagyok, ugye?


Van ennek valami megoldása, vagy el kell, hogy váljunk?


2013. ápr. 22. 17:12
 1/8 acelsziv ***** válasza:

A kapcsolat megmentéséhez mindketten kellenétek.

Így marad az utolsó gondolatod...

2013. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő is szeretné megmenteni, de azt is megértem, hogy a jól berögzült, régi szokások nehezen halnak ki. Nagyon nehezen moccan.
2013. ápr. 22. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a megoldás, hogy először ti ketten megbeszélitek, aztán elmentek szakemberhez. Ha már az első ponton elvérzik a dolog (nem akarja megbeszélni), akkor menthetetlen.
2013. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a másikat változtathatja meg az ember a kapcsolat érdekében, hanem saját magát is. Hogy kit mennyire és miben lehet, szabad, és célszerű, és hogy hogyan kell - ebben tud segíteni a pszichológus.
2013. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pusztán mert eszedbe jutott ilyemsi, nem vagy szemét. Ha megcsinálod, az vagy. Ha próbálkozol vele, akkor is az vagy.


Tessék megoldani a problémákat! Nem tudom elhinni, hogy 5 év házasság alatt olyan távolra kerültetek egymástól, hogy ne lehessen összejönni újra...

2013. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5, ez szituációfüggő. Kívánom, hogy sose tapasztald meg, milyen, amikor nincs igazad.
2013. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnád? A férjed volt az első férfi az életedben?


Hát ez megszokott probléma :-/ gáz, hogy előjön az emberből a kiváncsiság....Szerintem közösen még kellene próbálkoznotok.A megcsalásig nem szabadna fajulnia....Őszintén ha másként nem megy,inkább írd le neki a problémáid és olvassa el.


Ha nincs gyerek,akkor inkább ne is legyen és még elválhattok simán....

2013. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy ami hiányzik megér-e annyit hogy egyáltalán ne legyetek együtt. Mert utólag kiderülhet, hogy hát mégsem volt az olyan rossz. Sokan abba a hibába esnek bele, hogy azt gondolják a szerelem örökké tart, és ha az átfordul szeretetbe, összetartozásba akkor rögtön dobni kell a kapcsolatot és továbbállni, újabb szerelmet keresni. Az pedig sajnos csak ideig-óráig tart. Ha nagyon jól kijönnél pároddal és gyerek születne akkor az a tökéletes kapcsolat is megváltozna a gyerek miatt és gondolhatod hogy nem pozitív irányba. Különalszol a gyerekkel, férjed háttérbe szorul, hidd el akkor is tönkremenne a házasság. Akkor pedig gyerekkel következik be a válás? Az csak a gyereknek lesz rossz. Itt csak az a kérdés mit tekintünk már rossz kapcsolatnak, kis toleranciával és lemondással nem is biztos hogy egy házasság olyan rossz. Ezeket tapasztalatból írom, túl vagyok gyereken, sok mindenen, de nem váltunk el, jönnek nehéz idők de mi kitartottunk egymás mellett.
2013. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!