Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem kezd minden kicsúszni az irányításom alól?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok.

mostanában minden olyan kedvezőtlenül jön össze.


Először is kiderült, hogy lesz fél év múlva egy műtétem. esztétikai dolog, de muszáj megcsinálni az ízületeim végett. plusz, nagyon zavar is, visszavesz az önbizalmamból.



az albérletben a szobatársam ahol tud ott cseszik ki velem ahol tud, plusz másik két lány is keresztbetett már párszor, de nem költözhetek, mert nincs annyi pénzem.


tanultam egész félévben rengeteget, mégis úgy jön össze hogy nem lesz ösztöndíjam pedig erre a félévre ez volt az elsőszámú célom.


elkeseredett vagyok, ideges vagyok, feledékeny vagyok.

ma annyira elgondolkodtam a vonaton, hogy elfelejtettem otthon leszállni. elhagytam egy köteg beutalót, ami holnapra kell, de nem emlékszem hova tettem. kicsit kivagyok idegileg, és nagyon sok mindent elfelejtek.


hazamenni nem tudok, mert szinte minden hétvégén maradnom kell még óra miatt, tanulmányi kirándulás miatt, stb. haza nem tudok menni feltöltődni...


egyetlen pozitívum most itt a barátom, aki mindenben támogat, segít, vígasztal, de vele is ritkán tudok találkozni a suli miatt, meg városon belül messze is lakik. Mikor vele vagyok, minden rendben, elfelejtek minden problémát, de nélküle megint elveszett leszek, olyan nehéz összeszednem magam.


hogyan javíthatnék a helyzeten? már csak két hónap van a suliból, de nagyon nehezen bírom a mindennapokat.


2013. ápr. 19. 21:41
 1/1 anonim válasza:
2013. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!