Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hirtelen sokminden rosszra...

Ha hirtelen sokminden rosszra fordul a életben, mivel teszitek pozitívvá? Úgy érzem kezd kicsúszni a lábam alól a talaj.

Figyelt kérdés
Honnan merítsek erőt?
2010. márc. 24. 21:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én Istenhez szoktam ilyenkor fordulni! Imádkozom, hogy segítsen elfogadni az életemet bárhogy is alakul, és egy szebb jövőért fohászkodom. Fel a fejjel!
2010. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem vannak ilyen időszakaim, amikor minden bedöl, ilyenkor csak mosolygok és nézem, h ja és még ez is....mert a szar időszak után hirtelen mindig jobb lesz és hihetetlenül jó dolgok szoktak jönni....csak azt ki kell érdemelni....meg ha nem tapsztalod meg a rosszat nem tudod igazán értékelni a jót...ilyen az ember, sajnos.....küldök egy ölelést, legyen egy szép napod holnap!!!!
2010. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vodka, Whisky, Tequila.
2010. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keresem azt a kevés dolgot, ami még jó az életemben. És mindig találok valamit. Nehéz nekiállni, de ha egy kapaszkodó megvan, akkor már jön a többi is. Én legalábbis így szoktam kimászni a gödör aljából.
2010. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én próbálok minnél több időt tölteni olyan dolgokkal, ami örömet szerez, keresem a jó emberek társaságát. Ha nagyon rossz, akkor a párom nagyon szorosan magához ölel, és akkor egyből jobbnak tűnik minden, az ő szeretete sokat segít. Istenhez ne fordulj, mert nincs, ha mégis van, akkor irigy és kegyetlen.
2010. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy fél óráig nagyon sajnálom magam, végiggondolom, hogy jaaajjj de szerencsétlen vagyok. Aztán mindig arra gondolok, hogy van, akinek nálam 100x rosszabb, mégsem kesereg. Aztán a vége mindig az, hogy majd az idő megoldja, hiszen mindig alakul valahogy minden. És hogy az "alakulás" pozitív legyen kérem az angyalok segítségét. Egy nagyon jó kapaszkodó lehet számodra: "aki hisz, az nem fél semmitől."

Kívánom a legjobbakat!

2010. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vannak gyermekeim, akik nagyon sok erőt adnak, de sokszor visszaesek a kilátástalanságba... Hogyan lehet elindítani a "pozitív lavinát"?
2010. márc. 25. 12:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy ha valami rossz jut az eszedbe, akkor gondolj erősen az ellenkezőjére, addig mondogasd magadban, amíg elhiszed.
2010. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a sok rossz után szerintem elkezded értékelni, ha valaki rád mosolyog, ha a boltban segítőkész az eladó.....én egy nap után, este mindig kerestem 3 pozitív dolgot, ami történt.....azt vettem észre, h mindenkinek nehéz az élete, de van aki csak a rosszat látja, van aki meg meglátja a jót is (magyarok általában)....mosolyogj a világra és a világ is visszamosolyog rád.....na, tegnap 3 pozitív dolog???
2010. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy kis "saját valagam rugdosása" is jó. Nekem sokszor van olyan, mikor nagyon ki tudnék bukni, hogy egyszerűen azt mondom: "mit képzelsz te! Nem engedheted meg magadnak, hogy elgyengülj!!!!" Sokat ér. Én is mindig a gyermekemből merítek erőt. Mindig az van előttem, hogí ő nem láthatja, hogy szomorú/gondterhelt/ideges vagyok. aztán mivel vele ugye jókedvűen viselkedem egyszerűen rajtam marad a jókedv és eldöntöm, hogy nem foglalkozom a negatív dolgokkal. Határozd el magadban, hogy erős leszel és mosolyogj minden kicsi dolgon. a mosolynak ereje van, használd ki!
2010. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!