Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Julianna24 kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miutan a szuleim elvaltak, az anyamnak fontosabb volt a neveloapam, az edesapam meg ivott es bortonbe ult, teljesen magamra maradtam, intezetbe kerultem. Most mar felnott vagyok, es probaltam apammal beszelni, mert volt ez az egesz? O most eggyutt van egy novel es mostoha gyereket nevel faj hogy nekem nem volt apam, a valasz mindig az hogy anyam tehet rola

2013. ápr. 18. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Semmit amihez nekük közük van.


El nem tudom képzelni, hogy mennyire fájhat ez neked, de próbálj meg rajta továbblépni.

Éld a magad életét és találd meg a boldogságodat.

Őket pedig teljesen zárd ki belőle.

2013. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálhatod faggatni, de mivel kapásból anyádra hárította a felelősséget, így nem sanszos, hogy akár magának is bevallotta, hogy hibás lenne.. Nem hiszem, hogy őszintén elfogja neked mondani, hogy sajnálja és többet kellett volna tennie érted. Azzal azt vallaná be, hogy gyenge volt férfi létére.. :S A legjobb ha megpróbálod elfogadni, ami történt elfogadni, hogy ilyenek voltak a szüleid, megbocsájtani és tovább lépni... :S
2013. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy magànak bevallotta, de neked sosem fogja. A legjobb, amit tehetsz, hogy levonod magadnak a tanulsàgot, és ha egyszer csalàdod lesz, szeretni fogod őket, törődni fogsz velük.


Sajnàlom nagyon, ami történt veled!:(

2013. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok. Van 2 bátyám, akik 3 és 6 évvel idosebbek tolem. Amikor 18 éves voltam apám elhagyott minket egy másik noért, akinek volt 2 kiskorú gyerekei (6 és 10 év koruliek). Most meg már van egy 6 éves kozos gyerekuk. Soha sem értettem, hogy az a no miért volt jobb anyámnál. Anyám munkába járt, otthon is dolgozot, kertet muvelt, befozott éjszaka, mosott, fozott takarított ránk. Apám most úgy él mint a cigányok. Koszos, minden mindegy alapon élnek, cigiznek, isznak. Rájottem, hogy talán ezért nem jott ki anyámmal. Apám talán negyed évente felhív. Pedig egy faluban lakok a nagymamámmal, akihez napi szinten jon.

Már van saját családom, egy kislányom és útban van a második gyermek is. Próbálok neki olyan szeretetet megadni, mint amit én nem kaptam meg a családban. Elottem nem volt családi idill, csak éltunk egymás mellett. Ezen nehéz volt változtatni, de nagy akarattal sikerul.

Azt javaslom, hogy felejtsd el a múltat, koncentrálj a jovodre. Neked nehezebb lehet, mert intézetbe kerultél, de sikerulhet. Szívembol kívánom.

2013. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt :S
2013. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!