Ti megengednétek?

Figyelt kérdés
ti megengednétek egy 13éves hogy kimenjen pár ismerősével a természetbe?

2013. ápr. 13. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan kivel, hova es mikor?
2013. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kimegyünk a természetbe nem azt jeleni, hogy kimegyünk inni, füvezni, pipázni a parkba, hanem tényleg arról van szó, hogy sétálnak meg ilyenek, akkor igen:)
2013. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján nem. Kivel, pontosan hova és mikor?
2013. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ az ismerősök kik és mennyire ismerem-e,hány évesek..

Attól függ hová és mikor.

2013. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Aha, persze. A fás-bokros játszótérre 3 óra hosszára.
2013. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mit takar? A fél nyarat egy sátorban akarja tölteni az erdő közepén, vagy szalonnát szeretne sütni a közeli ligeten pár haverjával?

Az elsőt nyilván nem engedném, az utóbbival nincs baj,már ha felelősségteljesek. :)

Szóval attól függ kikkel,mikor és hová óhajt menni.

2013. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kivel, mikor, meddig,hova, mit csinálni?
2013. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy nem válaszoltam de nem nagyon voltam net közelbe.és amit írok már nem is azoknak fog szólni akik ide írtak hanem akik ezt olvassák és ilyen problémái vannak.én végül megbeszéltem anyámmal hogy sehova mert albertirsán lakom és nemrég volt itt is egy gyerekrablás(osztálytársam :/ )és nem vitázom anyámmal azt mondta ha van felnőtt persze.erre alkalmas lehet egy nagytesó vagy egy apa vagy akárki.nem azért hogy a kedved rontsa hanem azárt hogy legyen felügyelet mert ténleg veszélyes a világ.amúgy 13éves haverokkal 4-5-es term.ism. órára szedni piócát fa ágakat stb.(de szívesen fogtunk volna siklót is bár erre fele sok a homoki vipera :D)
2013. ápr. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!