Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a párommal nagyon jól...

Mi a párommal nagyon jól megvoltunk. Eljegyzés és gyerek. Azonban a pici elment és azóta olyan, mintha külön életet élnénk. Úgy érzem csak a szex miatt kellek. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 10:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondolom,hogy nem félni kell,mert ha állandóan fél nem lesz semmi.
2013. ápr. 11. 11:10
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka befolyásolta?? Miért?? Anyuka nem akar unokákat?? Nem normális az az anyja, aki vissza akarja fogni a fiát a gyermek nemzéstől.


Ültesd le és beszéld meg vele! Ne engedd el, amíg ki nem mondja a baját.

2013. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Pontosan Anyuka nem akar unokát,és így a fiának mondta,hogy nem is kell neki.Csakhogy én nem az Anyósomnak szülöm.
2013. ápr. 11. 12:49
 24/28 anonim ***** válasza:

Ilyet se láttam még..


Akkor kérdezd meg a párodat, hogy Anyukának akar unokákat csinálni, vagy ő szeretne saját maga családot alapítani Veled?!

Te szeretnél gyereket, ő is szeretett, mit számít, hogy az anyja nem vágyik unokára??

Általában a nők nem azért szülnek, hogy anyósnak csináljanak unokát.

Nem is értem, hogy volt képes ezzel megetetni a párodat.


Állj ki magadért/magatokért! Ne hagyjd, hogy az anyós így kijátszon.


Egyébként ha sikerül összehozni a picit(nagyon sok sikert hozzá:)), akkor később én simán az anyós orra alád dörgölném, ha valami olyat csinál, ami nem tetszik, hogy neki semmi beleszólása nincs, hiszen nem is akart babát és a fia fejét is telebeszélte, azért 1 évig nem is próbálkoztatok.

2013. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de nem lehet, hogy rájött, hogy mégsem szeret téged annyira? És valahol megkönnyebbült, hogy már nincs felelősség? És ezért nem akar újabb babát, anyuka meg kifogás?
2013. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Bence_ ***** válasza:

Mekkora volt a baba?

Könnyen lehet, hogy még nem dolgozta fel.

Szakember ennek a feldolgozásában és a kommunikációban tud segíteni.

Már ha elmentek hozzá.

2013. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
A pici 12 hetes volt.
2013. ápr. 17. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!