Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mennyire tabu a...

Nálatok mennyire tabu a megcsalás?

Figyelt kérdés
Már csak azért kérdezem, mert a környezetemben orvosok/orvostanhallgatók/ mérnökök főleg ilyen embereknél tudom, hogy rendszeresen csalja a barátnőjét, feleségét.
2013. ápr. 10. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

egy bizonyos pozíció felett egyesek feljogosítva érzik magukat mindenre, mert a környezetük hatalmas önbizalmat tölt beléjük. hát így függ ez össze. vannak, akik magukból indulnak ki, és hűségesek. ez szép és jó. de azért a tendenciákat sem árt megfigyelni.


persze minden ágazatban/képzettségi szinten vannak csalfa emberek, nem lehet általánosítani, de azért érdemes megfigyelni a statisztikákat.


nem vagyok még annyi idős, h a korosztályomban ez előforduljon, a karrierünk elején állunk. talán 20 év múlva kicsit relevánsabb infókkal szolgálhatok.


egyébként inkább város/falu síkon van markáns eltérés, hiszen egy kis közösségben hamarabb kitudódik, ha valaki félrejárkál, mintsem egy 100-200ezer fős nagyvárosban, ahol jobban el lehet vegyülni, szövevényesebb az emberek kapcsolati hálója.

szívesen készítenék erre vonatkozó anonim felmérést, bár ezt bárki megteheti az internet segítségével egy google docs kérdőív formájában.

2013. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jól hangzik ez a felmérés. Tényleg készítenél?
2013. ápr. 12. 09:18
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretem a barátomat/szerelmes vagyok belé,nem csalom meg!

Ha meg ez elmúlna,akkor is inkább szakítanék,minthogy megcsalljam

2013. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!