Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülsz amikor már elmennek...

Örülsz amikor már elmennek tőletek a vendégek, valami vendéglátáskor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 20:11
 1/9 A kérdező kommentje:
mármint a végén
2009. szept. 21. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, igen. Főleg, ha gyerekek is érkeznek vendégségben, akiket a szülők képtelenek kordában tartani. Na azon én általában bepöccenek, és alig várom, hogy elmenjenek.
2009. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, sőt mikor nagyon fáradt vagyok, akkor szégyen vagy nem örülök, ha elmennek.

Persze nagy átlagban örülök, ha meglátogatnak minket:)

2009. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hivunk meg olyan vendégeket akiket nem fogadunk szivesen. Ha pedig már fáradtak vagyunk, későre jár vagy egyéb dolgunk van, akkor udvariasan "kidobjuk" őket.

Nem vagyunk szivbajosak etéren. :)

2009. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen,főleg ha mondjuk olyanokat kell meghívni akik engem idegesítenek,vagy ha nem de beszólnak olyat,hogy a pokolra kívánom őket,vagy ha egész nap sütök-főzök,előtte 1 hétig takarítok,s akkor vagy lefikáznak valamit,vagy hajnalig maradnak,nah akkor a nénikébe kívánom őket:D
2009. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy óra útán már unom a vendégeket.
2009. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

nem hivok meg egyszerre sok ember...

nem hivok meg olyanokat akiket nem látok szivesen,még akkorsem ha illik...

nem hivok meg olyankor embereket,ha nyügös vagyok

ha mégis meghivtam valakiket és nincs hozzá kedvem,akkor gyors uton kiteszem őket

2009. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nagyon szeretem, igen..a legjobb rész. : D.
2009. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Apukám azt szokta volt mondani: a szíves marasztalást ne tessék komolyan venni:-). De van még egy jó: bevettem a lefekvés előtti gyógyszeremet...
2009. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!