Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legszívesebben elmennék. Más...

Legszívesebben elmennék. Más is van így?

Figyelt kérdés
évközben jól elvagyok a tanulással, meg a kis hobbijaimmal, de a karácsony, a szilveszter maga a pokol, ilyenkor mindig elkap a mélabú. Legszívesebben törölném a naptárból, v. elmenekülnék inkább egy lakatlan szigetre, amíg tart. Ilyenkor még a havareok is lépnek a pasihoz/csajhoz, az emberre rászakad a magány. Más is utálja a karácsonyi, szilveszteri hercehurcát?
2010. dec. 25. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Régebben ilyenkor jött össze a család, később anyummal készülődtünk mindig, kipróbáltunk új sütiket, apummal főztünk, feldíszítettem a fát, átadtuk az ajándékokat, vacsiztunk, ittunk valamit, aztán beszélgettünk. Most a párommal hasonlóképpen tartjuk az ünnepeket, csak a sütés-főzés inkább rám hárul, de szeretem csinálni. A fára is én készítek több díszt: ezüst dió, mézeskalács, habkarika, meg ami éppen eszembe jut. Szóval általában jól érzem magam ilyenkor.
2010. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jahát párban könnyű :S...ilyenkor mindenki ezzel henceg, h megyek a CSajomho, a Pasimhoz..és így csak mégszarabb:S

v.kinek nem hullik az ölébe PÁR...és hiába van 3 szeretőm, mind a csajuknál vannak -.-

2010. dec. 25. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál,hogy ócska dugópartnerek helyett,esetleg évközben kialakithatnál egy NORMÁLIS kapcsolatot? És akkor a PÁROD hozzád menne karácsonykor?

Családod nincs? Szülők,mama papa,unokatestvérek,testvérek?

2010. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jahát aki képtelen egy normális kapcsolatot összehozni, attól nem is kell várni hogy jó legyen bármelyik ünnepe... látva hogy az összes "szeretője" boldogan ünnepel a csajával... hát bocs :D

Én elvagyok a kis férjecskémmel, és még az anyósom félig-meddig depressziós hangulata sem tudta elrontani az ünnepünket. 20/L

2010. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem mindenki szerencsés...én hiába akarok kialakítani normális kapcsolatot, ha nem szeret az, akit én, és fordítva...azért lettek szeretőim, mert 1 csomószor csalódtam, és hiába próbálkoztam. Könnyű a nyáladzós, boldogságos, szerelmetes p*náknak oltogatni másokat, igaz? Azokat, akiknek ez nem jut osztályrészül....

itt nem a szeretőimen van a hangsúly...szegények speciel azért kacsintanak ki a kapcsolatukból, m olyan sárkány csajokat fogtak ki, akikkel örökké veszekszenek...itt az volt a lényeg, h ki szereti ezt a 2 ünnepet, és ki nem.

2010. dec. 26. 00:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van párom, de én a szüleimmel szeretek karácsonyozni. Viszont nem tudok, mert már harmadik éve be vagyok osztva karácsonykor és nem tudok hazamenni. De ettôl még nem vagyok szomorú. Nekem olyan nap, mint a többi, kivéve a karácsonyfát.
2010. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnôik sárkányok lennének, nem téged hagynának egyedül.
2010. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tipikus összevesznek-kibékülnek kapcsolatuk van. az egyik lányt ismerem személyesen, tehát van róla képem, milyen. A közös bennük, h karácsonyra gyorsan megbékülnek a fiúkkal, m milyen az, akkor veszekedni?

de te utolsó, biztosan jobban tudod, m nemis én, hanem te vagy ebben a helyzetben, és te ismered őket személyesen...igaz? :*

2010. dec. 26. 00:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Én lehet hogy ezekszerint nyáladzó pin@ vagyok,kettőnk közül mégis te vagy boldogtalan.

Az ünnepeket meg azért utálod,mert ilyenkor még nyilvánvalóbb a saját nyomorod,ami nyilván évközben is meg van,cska mivel akkor ócska nőt alakitasz,akit egy hosszú nap után meg lehet kefélni az irodaasztalon,igy kevésbé feltünő..

Egyébként ha élőben is ilyen a stilusod mint itt,akkor ezen nem kell csodálkozni hanem tükörbenézni . Vajon másoknak tényleg az ölébe hullik minden,te meg egy egyszerű áldozat vagy? Biztos,hogy te vagy a normális,és akinek normális kapcsolata van az a pin@? Kicsit lehet vissza kéne venni az arcodból,mert nem biztos ,hogy olyan tökéletes vagy te mint gondolod.

Ezt tudom ,hogy feleslegesen írtam le mert nem fogsz magadba nézni és írsz még 15 ilyen primitív,gyerekes hozzászólást,de csak magadat fogod lejáratni. Mások meg jót röhögnek rajtad.

A szeretőidnek is maximum erre kellesz.Persze ezt sem fogod beismerni.Szóval sajnállak és boldog karácsonyt .

2010. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
remélem, hozzám hasonló vkivel fog megcsalni a párod, úgy hogy álmodban sem gondolnál rá, és közben teljesen megbízol benne. :)
2010. dec. 26. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!