Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha számítunk neki, nem cserél...

Ha számítunk neki, nem cserél le minket?

Figyelt kérdés
Bonyolult dolgot írok le. Anyukám 1 évvel ezelőtt hunyt el. Nagyon szomorúak vagyunk és nagyon hiányzik. Az elmúlt egy évben lett egy személy, aki nagyon közel került hozzám és a húgomhoz (főleg a húgomhoz) nos ezzel a személlyel minden a legjobb volt, sok időt töltöttünk együtt vele és a családjával, tényleg mindent együtt csináltunk, főleg nyáron. Most azonban én ezzel a nővel dolgozok és ő a csoportvezetőm is. Ennek már fél éve lassan. Amióta ott vagyok,nagyon megváltozott a kapcsolatunk. Távolságtartók lettünk és hűvösek egymással. Ez még mindig nem a lényeg, hanem az, hogy az én két gyerekkori barátnőm is oda jött dolgozni, az egyiknek igencsak feltünési mániája van, na és nagyon jóban lett ezzel a hozzánk közel álló nővel, aki mostanában inkább vele van jóban, igaz még mindig foglalkozik velünk is, gyakran felhív magához és mindig mondja, hogy mindig az elsők vagyunk, meg hasonlók. De mi ezt nem érezzük és nagyon rossz látni, hogy így lecserélne minket, holott ezt a másik lányt nem is szerette régen, nem is köszönt neki meg semmi. Most meg sugdolóznak,mikor én is látom akkor és ez nagyon rosszul esik. Húgomnak meg főleg, mert ő nem is látja és ő jobban ragaszkodik hozzá. Mit tegyünk, én nem akarok a szeretetéért harcolni, és húgomnak sem engedem. Sőtt az is kiderült tegnap, hogy ez a nő, mindent elmond az említett munkatársamnak, amiről mi 3-an húgom, én és a nő beszélünk, ez is eléggé elszomorít, tudtommal, amit 3-an beszélünk az ránk tartozik. MI a véleményetek erről. Miért esik ez ennyire rosszul nekünk, talán azért mert anyukánk már nem él, és ő most nagyon fontos nekünk, nem akarjuk elveszíteni.
2013. ápr. 6. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Részvétem az édesanyátok miatt!Nagyon nehéz dolog,ha egy közeli hozzátartozó távozik el az élők sorából,de azt mondják,hogy igazából él az,akinek az emléke a szívünkben él!Ennek a tudatában is nagyon nehéz lehet feldolgozni ezt a tragédiát.

De!Sajnos egy szörnyű világban élünk.Nem tudja az ember,hogy mikor szúrja hátba a legjobb barátja,vagy mikor hagyja el a házastársa,élettársa..vagy mikor verik át és mikor kerül bajba..tényleg nem tudhatjuk.Nos te tudod,hogy ez a nő egyáltalán nem megbízható,mert elárulta a titkaitokat.Pedig ezt nem szabadna..ezt meg kell vele beszélned!

Csak az őszinteség hozhat eredményeket!Viszont ez a nő nem lehet anyapótlék,és tudom,hogy ezt ti is tudjátok.

Mindenesetre javaslom,hogy beszéljetek vele!Te is és a húgod is,hátha belátja,hogy ti nagyon szeretitek és nem akarjátok elveszteni.. el kell mondani mindent,mert ha nem mondod,nem érti meg és nem tudja.

2013. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtuk neki és erre azt mondta, hogy gyerekes a féltékenység. Egyébként ő tényleg nem egy anyapótlék, de tudtuk, hogy ő mindig ott van nekünk. Eljött a húgom szalagavatójára, tablóbáljára, minden jelentős eseményre. Nagyon nehéz...
2013. ápr. 7. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység pedig igenis egy emberi érzés!Nem szabad így egy embert így bántani..
2013. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy nálatok a leírt nő szerepzavarba került.


Hiába írod, hogy nem anyapótlék, ettől még folyamatos az átváltogatás a család barátja, a pótmama és a csoportvezető szerep közt. Ez nagyon nem jó így, senkinek sem.

2013. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!