Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Sziasztok. hosszú sztori de hálás vagyok aki elolvassa..

noss a sztori.

17 éves lány vagyok.nemsoká 18 leszek. Van egy barátom másfél éve,nagyon megbízható,rendes,oda adó stb. 1-2 rossz tulajdonsága van,mint mindenkinek.

sokáig titkoznunk kellett anyám előtt, legfőképp a korkülönbség miatt,másrészt anyám úgy tudta hogy csak barátok voltunk.. kiderült hogy több van köztünk,nagy harc volt. majd békülés. majd megint harc megint kibékülés..

most megint a harc van.. azt mondta hogy költözzek el. a barátom el s tudna tartani,de ha elmegyek akkor a rendőrség haza hozathat? vagy nem is foglalkoznak vele?

meg a liliomtiprásról beszél hogy megrontott. kit hol? 14 éves korig van. afelett pedig lehet szexelni nem?? nem történt erőszak,nem lettem terhes.. akkor meg? meg azt állítja hogy kihasználós. miért? mert ha nálunk van akkor illik kajával megkínálni nem? vagy ne egyen ne igyon? a múltkor azzal a feltétellel engedte meg hogy ott lehet,hogy hoz kaját kávét stb.. vett is.. kenyér,felvágott,vaj,kávé,hús mittom én még hogy mit. anyám főzött.és Ő kínálta meg. elfogadta,erre hozzá vágta később hogy megzabálja a kaját.. rendőrséggel fenyegetőzik anyám h feljelenti meg engem bevitet. őt liliomtiprásért (!?!?!?!) engem meg hogy szexelek... úristen -.- lehet hogy egy kamasz hülyeségének hangzik de nem az.. sajnos nem.. és kitalál dolgokat is anyám. itt van egy kettő: csinált barátomnak egy áll-partner keresőt. és megmutatta nekem... mondom ez nem igaz stb. megnéztem az ip címet,hát kinek a gépéről volt regisztrálva és beszélgetve?!?!? anyámé.. akkor kitalálta hogy látta őt más csajjal egy időpontba,hát az sem lehet mert dolgozott akkor,és a munkahelyet is felhívtam h dolgozott-e. igen dolgozott.. nem rég hogy fertőzött,mert anyám turkált a cuccai között (?!?!?!).. és talált egy gatyát ami véres volt a fenekénél.. ráfogta hogy fertőzött közben pedig arról volt szó hogy előtte 1 nappal még megvolt ( másnapra nem volt semmi) és olyan mélyen nem mosakodtam ki,kicsit véres lett a pénisze,és olyan lett a gatyája. pedig letörölte a dolgot,de úgy látszik 1 csepp rajta maradt. na mind1... és elküldte AIDS vizsgálatra is.. na kösz.. és még a papírt is megnézte... ezeket azért írtam le hogy tisztában legyetek a dolgokkal... azt mondta hogy vagy a család vagy ő válasszak.. de én vele nem bírom már ki. 60 éves,kezd gyerek lenni,nem főz nem mos,nem takarít semmit sem csinál.. egésznap gépezik,és játék függő. egész nap a gép előtt van és szívja a cigit...... mást nem csinál.. csak fingik,böfög stb.... felnevelt,mert felnevelt,de 2 év alatt lesüllyedt teljesen.. akkor gyógyszerfüggő is ( seduxen,frontin,paroxat és sorolhatnám) + még sörözik is mellé... nem bírja ki hogy ne igyon.. alkoholista is lett. fáj kimondani de az lett... nem tom mit tehetnék már.. 1 választásom van mégpedig az hogy elköltözök.. azt mondta menjek.. mehetek.. szóval engedély megvan.. ha szól a rendőrségnek akkor azok haza hozhatnak? vagy lesz*rják ők? ne írjátok hogy beszéljem meg vele,mert nem lehet megbeszélni vele. csak a saját maga hülyeségét hajtja..

tesómnál is ez volt.. amikor találkozott a mostani férjével akkor elhordta anyám minden féle betörő,gyilkosnak stb stb stb.. de tesóm elköltözött... na mind1. elköltözhetek? haza hozhatnak? segítsetek mert már megölöm magam,és ez már nem csak figyelem felkeltés lesz hanem tett... elakarok innen menni,nem bírom..

köszönöm a válaszokat. és bocsi ha hiba van benne,vagy kesze kusza de hót ideg vagyok,és a könnyem is folyik..


2013. ápr. 6. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukádnak pszichológusra van szüksége.


Mekkora a korkülönbség közted és a párod között, és mik azok az apró hibák?


Ha 10 évnél kevesebb, és mondjuk az a hibája, hogy túl szerény, akkor költözz hozzá :)

2013. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

uff a felénél abbahagytam az olvasást, jó kis sztori lesz. irj regényt belölle

;) holnap folytatom az olvasást

2013. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

szerintem anyád féltékeny, és félt, hogy elveszít!

17évesen az ember ritkán találja meg azt az embert, akivel leéli majd az életét!


Én a helyedben azt tenném, hogy suliba járnék, találkozgatnék a pasival, és suli után fősuli, és utána meló, és utána lécelés, vagy fősuli alatt is lécelhetsz.


De most az elsődleges dolog az iskola, és nem költözés!


Az a baj, hogy 17 évesen összeköltözöl egy pasival aki eltart, és lehet, hogy 2 év múlva szakítani akar majd veled, és ott fogsz állni semmi tudással az utcán!


Vagy kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz, mivel nem végeztél iskolát eltartott vagy tehát nincs beleszólásod semmibe!


Szóval én a helyedbe csöndbe maradnék, nem vinném haza a pasim, és tanulnék mint a kis angyal!

2013. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hülye a srác, hogy még veled van. De komolyan. Annyi csaj van a világon, én már rég otthagytalak volna a p.-ba.
2013. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mert itt lehet tanulni is mi?

mindennek elhordanak,tegnap éjszaka álmomban ütöttek.. de biztos maradok ja tuti...

és utolsó. ha enm bírsz válaszolni tartsd meg magadnak a véleményed. éld ki máshol a gondjaidat..

2013. ápr. 7. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!