Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tegyek azért, h...

Szerintetek tegyek azért, h legyen barátnőm? Megéri?

Figyelt kérdés

most jön az érettségi, de ha teszek érte lehet nagyon szép barátnőm, csak nem tudom h akarom én ezt?

mért jó ez? az addig oké, ha majd külön költözök, akkor ne legyek egyedül, de ha most még egy plusz emberrel is törődni kéne, udvarolgatni... mit gondoltok?

20f


2013. ápr. 6. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Amíg így állsz hozzá, hogy azért legyen barátnőd, hogy ha külön költözöl ne legyél egyedül, meg nyűgként éled meg már most, hogy törődj vele, akkor ne!


Majd ha elég érett leszel egy kapcsolathoz.


24N

2013. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem. úgy gondoltam, hogyha külön költözök, akkor esetleg beújítanék oda is egyet, hétvégére itthonra meg jó lesz így
2013. ápr. 6. 20:08
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Ja, hogy itt is egy meg ott is?

"Beújítanék egyet..." Az ember szerelme nem tárgy. Nőj fel, utána akarj barátnőt.

2013. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

attól függ, hogy képes-e megszerettetni magát

egyébként neem tudom miért is probléma neked, ha valaki háremet akar...

2013. ápr. 6. 20:14
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Úgy is Te szívod meg a "háremet" előbb-utóbb.

Amúgy meg szerintem se kezdj kapcsolatot, legalább szegény lány megmenekül Tőled. Senki sem érdemel ilyen tahót maga mellé.

2013. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem az a baj, hogy valaki háremet akar. Hanem az, hogy ezt minden bizonnyal egy olyan ember akarja, aki még egy nőt sem tudna összeszedni.


"Szerintetek tegyek azért, h legyen barátnőm?"

Szerintem azt csinálsz, amit akarsz.


" Megéri?"

Az, hogy próbálsz összeszedni egy csaj?Nekem nem.

2013. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát téged sem fognak a romantika királyává koronázni...


Egyébként ne tőlünk várj választ ,hogy akarsz e vagy sem.Ezt neked kell tudnod.Van benned elég érettség és felelősség ahhoz hogy valakivel összekösd magad vagy nincs.De tényleg amíg ilyen komoran állsz hozzá, addig ne próbálkozz szerintem se.

Egy barátnő nem arra való hogyha külön költözöl ne legyél egyedül.Nem egy tárgy.Ennyi erővel vehetnél egy háziállatot is.Megbeszélhetitek a gondjaitokat,lesz egy társad aki meg fogja érteni a gondjaidat,segít neked, szeretni fog,aztán ha elég erős az elkötelezettség akkor megházasodtok majd jönnek a gyerekek.Nagy öröm ez egy férfinak (legtöbbjüknek). Szóval igen "megéri"

2013. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Hiszed vagy sem, amit akarsz az sokkal könnyebb, mint egy megbecsülésen és tiszteleten alapuló párkapcsolat. Ehhez csak sok pénz kell, míg a másikhoz két értéktisztelő ember.
2013. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Ne tegyél. Nem éri meg. TANULJ !!!

Mit csinálsz érettségi után?

2013. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy háremet akarsz, csak tudod egy háremben tudnak a nők egymásról. Rajta, mondd csak el a barátnődnek, hogy te háremet akarsz. Ja, hogy az őszinteséghez gerinc is kell? Bocsi.
2013. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!