Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi az az ár amiért már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az ár amiért már megéri egy 3 fős zenekarral szerződni Budapesten (nem kell, hogy Budapesti legyen a zenekar)?

Figyelt kérdés
Mulatós, retro, rocky stb. zenéket szeretnénk, tehát vegyesen mindenfélét, ha ez számít
2009. jan. 16. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Zenekar vagyunk,3 fős,vidéken született,nemrég lett pesti.

Mi az az ár?Én azt mondom,hogy fejenként 30ezer forintért már jó zenekarokat lehet kapni,de ha manager,vagy rendezvényszervező segítségével keresel,nyugodtan számolj rá fejenként egy 10-est legalább,mi is dolgozunk irodákkal,kérünk fejenként 30-at,ami a színvonalunkhoz képest nem is sok,plusz 10ezer útiköltséget(mindezt adózva),ez összesen 100ezer,ha rendezvényszervezőn keresztül,akkor kb.130-150-be jön ki.

Ez az összeg,amit mi kérünk,nem csak a tiszteletdíjunk,hanem a felszerelésünk díja is,azt is meg kell sztem nézni,hogy ki,mivel megy ki egy helyszínre.MI komplett hang és fénytechnikával,amibe előre bele kellett fektetni.A színpadot koncertre építjük fel,a legprofibb hang és fénycuccal.Ha valaki két hangfallal és a személyes hangszerekkel megy csak ki,ott sztem kicsit sok a fejenként 30ezer forint.

2009. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj a kérdésért de ti melyik zenekar vagytok? Szívesen meghallgatnék tőletek néhány számot, esetleg weboldalatokon tájékozódnék.

Szívesen egyeztetnél mail-ben de nem találom azt az opciót, hogy lehessen nektek írni.

2009. jan. 17. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zenekar!

Engem is nagyon érdekelnének,kérem küldjenek elérhetőséget.

2009. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!