Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tonkre tehet az...

Mit gondoltok tonkre tehet az egy kapcsolatot ha egy vagy ket honapig csak hetvegen vagy minden masodik hetvegen fogunk talalkozni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez tönkreteszi, akkor jobb is, ha szétmentek.
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 88Móni88 ***** válasza:
Mi két évig éltünk így... Már az 5. évet tapossuk, 2 éve együtt élünk ;]
2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Ha minden hétvégén, az még nem a világ vége. Azt ki lehet bírni akár több éven keresztül is. De hogy 2 hetente egyszer.... akármennyire lehet fényezni, hogy ha nem bírja ki a kapcsolatotok akkor anynit is ért...de valóban nem működik bármennyire szereti is egymást az a 2 ember. A bizalom egy idő után átváltozik, nagyon megeröltető lelkileg és a szex... eleinte tökéletesen működik, de utána pokoli. Először hiányoztok egymásnak mindig, később is, de már elfogadjátok hogy ez így van és kész. Aztán az egyikőtök elgyengül vagy mindketten és feladjátok.


Én életem szerelmét vesztettem el így. Lehet kertelni, meg fényezni, de sajnos ezt majd te fogod megtapasztalni...

2013. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az,hogy ez nem tesz jót a kapcsolatnak,szinte borítékolható.Bár ha csupán átmeneti állapotról van szó,ki lehet bírni,ám hosszú távon akkor sem egészséges ez az állapot.
2013. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi 3.5 évig a távolság miatt, na meg a pénz miatt, heti egyszer találkoztunk, jobb esetekben kétszer de ez igazán ritka volt, és nem ment tönkre a kapcsolatunk, azóta már együtt élünk (1 éve).
2013. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem első sorban nem az a baj ha vkik heti egyszer találkoznak, hanem ha rá vannak kényszerítve h pl mindig szombaton és nincs más lehetőségük. Mi egy városban élünk de van h annyi a meló meg vizsgaidőszak h akár egy hét is kimarad, és ez belefér. De ha pl nekem kedden lenne a szülinapom vagy csütörtökön az évfordulónk és ettől függetlenül is csak szombaton találkozhatnánk az fájna


egyébként éltem távkapcsolatban, baromi nehéz pont amiatt h hetekig vársz a találkozásra és mikor végre együtt vagytok olyan boldog vagy h észre sem veszed a hibákat..

2013. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem igen, tönkreteszi. Én egy félévet csináltam úgy, hogy havonta 1-szer találkoztam vele, most őméltósága az ország másik felében dolgozik, péntek este 9-től vasárnap 1-ig van nálam, szerinte ez kapcsolat, én viszont több törődésre vágynék
2013. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi tönkretesz egy kapcsolatot, akkor az annyit is ért. Már nem azért, de pár hónapig ennyi időt ki lehet bírni. Feltalálták már a Vibert, meg a skypot, lehet rajtuk órákig beszélni korlátlanul.
2013. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
kivétel akkor, ha a barátod utál skypeon, telefonon, és egyéb kommunikációs eszközökön 40 percnél többet beszélni
2013. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vagyok együtt párommal, mindketten máshol dolgozunk, és sajnos nem oldható meg az ingázás, mivel 40 km a távolság köztünk, úgyhogy csak hétvégéken, ünnepnapokon, és szabadságokon vagyunk együtt. Ez így is marad, amíg nem jár le a szerződésem (2014 febr.). Nálunk eddig nem volt ebből probléma...


25/N

33/F

2013. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!