Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mittol lehet ilyen fura a lanyom?

Mittol lehet ilyen fura a lanyom?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon nem volt semmi nagyobb gond vele. Persze voltak veszekedesek meg ajto csapkodas de soha az iskolabol nem erkezet ra panasz. Es mindent megcsinal amire meg kerem. De par honapja furcsan kezdet viselkedni. Ekcemas ezert suli elott elment az orvoshoz kremet kerni ra. De mire haza jott piros ruzs kifestett szem..es a furuja hatra volt fogva ugy nezett ki mint egy 17-18 eves.pedig csak 14 eddig is festette magat vagyis csak a szemet de a szajat nem. Mar nem csinal meg anyimindent. Aztan a laptopjan be jelentkezve hagyta a facebookjat o mar aludt ezert gondoltam kik apcsolom a gepet de ahogy oda ertem 5 fiu irt ra..nem lattam erotikus jellegu beszelgetest csak olyan kavargatast. Egyre tobbet fogyozik..es amikor a fiu ugyel ra kerdeztem csak anyit mondott hogy nincs senki..ram se neznek...aztan egy ongyujtpt talaltam a farmer zsebeben azt mondta az nem az ove hanem az osztalytarsae..de nem volt cigi szagu a keze meg ugy semmilye
2013. ápr. 5. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha az öltözködése, haja nem botrányos, akkor ne szólj bele, majd magától rájön 2-3 év múlva mi a rendes öltözet, ez a kamaszoknak egyik tipikus lázadási formája. Ilyenkor jön elő a rocker, rapper, emo stb... öltözködési forma, amit majd kinőnek. Cigiért se szóljál, amíg nem kapod konkrétan rajta, hogy tényleg dohányzik. Lehet csak azért tart magánál öngyújtót, mert a szívszerelme dohányzik és be akar nála vágódni, úgy hogy tüzet ad. Fiú kérdéssel se szekáld, nagyon szégyenlősek ez ügyben a kamaszok. Házimunka kérdést viszont ne hagyd, csináljon továbbra is annyit, amennyit eddig, hacsak nem nőtt meg nagyon a tanulnivaló mennyisége.
2013. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!