Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mittol lehet ilyen fura a lanyom?

Mittol lehet ilyen fura a lanyom?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon nem volt semmi nagyobb gond vele. Persze voltak veszekedesek meg ajto csapkodas de soha az iskolabol nem erkezet ra panasz. Es mindent megcsinal amire meg kerem. De par honapja furcsan kezdet viselkedni. Ekcemas ezert suli elott elment az orvoshoz kremet kerni ra. De mire haza jott piros ruzs kifestett szem..es a furuja hatra volt fogva ugy nezett ki mint egy 17-18 eves.pedig csak 14 eddig is festette magat vagyis csak a szemet de a szajat nem. Mar nem csinal meg anyimindent. Aztan a laptopjan be jelentkezve hagyta a facebookjat o mar aludt ezert gondoltam kik apcsolom a gepet de ahogy oda ertem 5 fiu irt ra..nem lattam erotikus jellegu beszelgetest csak olyan kavargatast. Egyre tobbet fogyozik..es amikor a fiu ugyel ra kerdeztem csak anyit mondott hogy nincs senki..ram se neznek...aztan egy ongyujtpt talaltam a farmer zsebeben azt mondta az nem az ove hanem az osztalytarsae..de nem volt cigi szagu a keze meg ugy semmilye
2013. ápr. 5. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minden kamasz furcsa lesz
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kamaszodik
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Mittol,mittol... hát14 éves - teljesen normális kis kamaszocska
2013. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Elkezdett lázadni meg kell vele beszélni a dolgot szerintem az ilyen dolgoknak ez az egyetlen normális megoldási módja ha szülő elbeszélget vele és hogy nem szabad teljesen visszafogni mindent viszont valamilyen határt meg kell húzni.
2013. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Kamaszodik,utat keres.Ami nem káros,mint a rúzs rá kell hagyni.A Facebook macerás,együtt csináljátok meg az adatvédelmi beállításokat,sok tini nem is tud róla,hogy szűrni lehet és kell is kik láthatják az oldalát.Beszélgetni kellene,de inkább hallgatni,amikor hajlandó magától beszélni az apró,lényegtelennek tűnő zöld dolgairól és megállni,hogy rögtön minősítsük is az elhangzottakat.
2013. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kamaszodik. Mondhatni normális. Hallgasd meg, ha mondani akar valamit, figyelj rá, és ne ellenőrizgesd, mert azzal csak gerjesztheted, hogy titkolózzon. Mutatsd neki, hogy bízol benne, de ne engedd korlátok nélkül. Mindig tudjad hová megy, kivel, és mikorra jön haza, és addigra érkezzen is meg. Ha tetszik neki egy fiú, mond neki, hogy te megérted, normális a korában, és ha járna valakivel, mutassa be, és mondja meg, ha vele akar találkozni.

Édesanyám legalábbis engem így nevelt, hagyott nekem szabadságot, de voltak szabályok, így biztonsgában érezhetett engem, én meg nem érzetem, hogy mindig csak rendre utasít. Szerintem többet nem tehetsz.

Esetleg szervezhetsz vele közös programokat, hogy érezze, szereted, és figyelsz rá. :)

2013. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező Te hány éves vagy? Ezek a kérdések annyira primitívek, nem olyanok, mintha egy szülő kérdezné! Egyébként igen, kamaszodik a gyerek.
2013. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább olyan, mintha a húga lennél, már ha a fogalmazást és a helyesírást nézzük. Egyébként meg tök normális, olyan, mint bármelyik más 14 éves. És azért furcsa, mert belépett abba a korba, amikor egy csomó változás van az életében, gondolom továbbtanul gimibe is, egy csomó új dologgal találkozik, úgyhogy biztos fog még változni.
2013. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán beszélgess vele.
2013. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kamaszodik...neked meg nem azért, de én szerintem nemsok közöd van a fiú ügyeihez. Hiába az anyja vagy. Nekem is ennyi évesen minden hónapba más fiúm volt. Nem büszkeség, de ilyen "kavargatás" tökre természetes. Az öngyújtóra viszont rákérdezhetnél!! Hülye szöveg hogy nem az övé, mert akkor miért az ő nadrágjába van?
2013. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!