Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire rosszul...

Tényleg ennyire rosszul vicelődök?

Figyelt kérdés

Páromról lenne szó. Elment egy boltba, mikor megjött, ennyit mondtam:már azt hittem haza se jössz- vicelődve.(amúgy sokáig volt, amit 10 perc alatt meg lehet járni) Elkezdett velem kiabálni, mondtam neki, hogy én se kiabálok, vicelődök csak, erre visszavágta, hogy mit motyogok, fogjam be a pofám. Ilyen hülyeség miatt le lettem majmozva,meg hogy mennyire elege van belőlem... itt felcsesződtem,csendbe voltam,aztán mondtam neki, hogy segíthetne a kaját elkészíteni, ne pedig a kib. szott gépnél legyen, itt már én lettem a kib. aszott majom...na meg hogy már rég kész kellett, hogy legyen az étel mire jön.

Egyszer pakoltam már a ruháimat az efféle viselkedése miatt, akkor ígért fűt, fát...

Most meg jól tudja, hogy nincs hová mennem.. nem tudom hogyan reagáljak ilyenkor., nem hiszem el, hogy se viccelődni nem lehet, se semmi.. ahhoz meg nincs szívem, hogy ilyen flegmán beszéljek vele..


2013. ápr. 4. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
tényleg
2013. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Tény, hogy a vicelödésednek inkább ba-ogatás szaga van!
2013. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ugye te is tudod kérdező, hogy itt más a baj?
2013. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott cseszegetni őt..
2013. ápr. 4. 16:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Mire célzol?
2013. ápr. 4. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem viccelődsz rosszul. Pl. reagálj úgy, hogy kérdezd meg ilyenkor, hogy mikor óhajt feleségül venni?
2013. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát itt biztos, hogy nem a beszólás volt a gond. Vagy felhúzta magát valamin már előtte és rajtad csattant, vagy alapvetően más baja van veled és/vagy a kapcsolatotokkal...ha még is csak ez a "vicc" cseszte fel ennyire, akkor idegbeteg.
2013. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem semmi gáz nem volt a "viccelődéssel" legalábbis annyira nem hogy ennyire kiakadjon.Én elküldeném a pic*ába :D
2013. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akinek humora van, mindent tud.

Akinek nincs, mindenre képes.

Nekem is volt már, (nő vagyok) hogy elmentem a közeli piacra. 10 perc.. helyett jöttem 2 óra múlva.

Családom megkérdezte, jó, hogy a piacon voltam, de hol?

Megemlítették a közeli város nevét..30 km.

Közöltem, nőböl vagyok, tehát nem pletykás, csak hírérzékeny. Nem kell mindenen kiakadni.

2013. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegény kicsit idegbeteg.
2013. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!