Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az unokatesómat....

Nem értem az unokatesómat. Miért érdeklődik ennyire?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, az unokabátyám osztálytársával és egyben legjobb barátjával járok már 2,5hónapja.

Eleinte féltünk a szitutól, de az unokatesómat nem zavarja a dolog, sőt örül nekünk.

De van 1-2 dolog, amit nem értek.


Szülinapomra kaptam barátomtól ajándékot, és unokatesómmal mentek megvenni, és ilyeneket kérdezgetett tőle az uncsitesóm hogy "Mennyire komoly a kapcsolatotok? Csókolóztatok már?"

Meg tőlem is kérdezte minap, hogy "Mit szeretsz a...-ban?"(itt kimondta a barátom nevét?)

Ugyanezt megkérdezte a barátomtól is, hogy mit szeret bennem, ilyeneket kérdezget, hogy jó-e együtt, stb.


Ez azért fura, mert:

1.mivel barátommal osztálytársak, minden nap találkoznak és barátom alapból beszél rólam

2.tudja, hogy boldogok vagyunk együtt

3. az előző barátimnál sosem érdeklődött így


Szóval olyan mintha mindig azt akarná megtudakolni, hogy boldogok vagyunk-e egymással.

(persze mosolyogva kérdezi, örül nekünk) de ez akkor is olyan fura.

Meg tegnap itt volt barátom,és unokatesóm is, és amikor barátom mellém ült és átkarolt uncsitesóm egyből sasolt minket :D


Mi ez a viselkedés tőle?


2013. ápr. 2. 16:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

van barátnője, már 2éve :)

engem nem zavar, szerintem aranyos, csak hirtelen nem értettem, nem az az aggódó típus, nem tudom mi lett vele :)

2013. ápr. 2. 17:33
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteg az a válaszoló, aki szerint szerelmes vagy belé? Oké lehet nem vagy szerelmes, de tetszik neked, az fix.


Már abból levehető a szitu, hogy ennyire megtámadtad és lebetegezted azt a válaszolót. Tökéletesen igazat mondott. Izgat a tiltott gyümölcs. Hogy milyen lehet vele, ohgy van barátod, de ővele próbálnád ki.

Igazat írt, látszik az írásod hangvételén.

2013. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!