Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az unokatesómat....

Nem értem az unokatesómat. Miért érdeklődik ennyire?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, az unokabátyám osztálytársával és egyben legjobb barátjával járok már 2,5hónapja.

Eleinte féltünk a szitutól, de az unokatesómat nem zavarja a dolog, sőt örül nekünk.

De van 1-2 dolog, amit nem értek.


Szülinapomra kaptam barátomtól ajándékot, és unokatesómmal mentek megvenni, és ilyeneket kérdezgetett tőle az uncsitesóm hogy "Mennyire komoly a kapcsolatotok? Csókolóztatok már?"

Meg tőlem is kérdezte minap, hogy "Mit szeretsz a...-ban?"(itt kimondta a barátom nevét?)

Ugyanezt megkérdezte a barátomtól is, hogy mit szeret bennem, ilyeneket kérdezget, hogy jó-e együtt, stb.


Ez azért fura, mert:

1.mivel barátommal osztálytársak, minden nap találkoznak és barátom alapból beszél rólam

2.tudja, hogy boldogok vagyunk együtt

3. az előző barátimnál sosem érdeklődött így


Szóval olyan mintha mindig azt akarná megtudakolni, hogy boldogok vagyunk-e egymással.

(persze mosolyogva kérdezi, örül nekünk) de ez akkor is olyan fura.

Meg tegnap itt volt barátom,és unokatesóm is, és amikor barátom mellém ült és átkarolt uncsitesóm egyből sasolt minket :D


Mi ez a viselkedés tőle?


2013. ápr. 2. 16:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

beszéltük is tegnap a barátommal, hogy neki is feltünt, hogy unokatesóm nézett bennünket, amikor egymás mellé ültünk, és amikor egymással beszélgettünk :)

Tudom, hogy nem azért érdeklődik felőlünk, mert zavarja, tutira örül nekünk... de nem tudom, ez fura legalábbis nekem.


Miért ilyen fontos neki, hogy mennyire komoly a dolog kettőnk között, illetve miért les minket? :) Én ezt nem értem

2013. ápr. 2. 16:11
 2/12 A kérdező kommentje:

sőt tőlem még azt is megkérdezte, hogy szerelmes vagyok-e, és hogy jól érzem-e magam a barátjával :)

Azelőtt sosem kérdezett ilyeneket

2013. ápr. 2. 16:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, miért nem kérdezed meg tőle? Amikor rákérdez ilyesmikre, kérdezz vissza, hogy miért érdekel téged ennyire ez a téma? Kész.
2013. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit szeretnel hallani, hogy szerelmes beled az unokabatyad?

Szinte arra tereled az olvasót, hogy kimondja, amit hallani akarsz

2013. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fél, hogy szétmentek és két tűz közé szorul.
2013. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló Jézusom, dehogyis ez beteg dolog, miért lenne szerelmes belém :D Sosem jutna az eszembe ilyen hülyeség :D ezen jót nevettem :DD


Csak gondoltam megkérdezem, hogy ti mint kívülállók hogyan értelmezitek ezt az egészet. Mert én speciel nem értem ezt a nagy lelkesedését ennyi az egész :)

2013. ápr. 2. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Hú pedig igen, azt akarod hallani , hogy "úgy" érdeklödik utanad, jaj de izgi lenne kis tiltott gyumölcs es akkor sóvarogva neznetek egymast a baratod mellöl, aki nem is tudna , mi az, hogy igaz szerelem es sovargas!

De ti ketten igen. Es vegul jaj nem nem, de vegul megsem lehet megalljt parancsolni az erzeseknek! Azok ugy aramlanak jobbra balra.

Szerintem te erdeklödsz az unokabatyad utan es ugy akarod latni hogy ö.

Szerencsere a mekiben nem lehet rafogni a sajtburgerre, hogy elcsabitott teged

2013. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rokon és szeret téged.

Az én unokatesóim, akikkel jóban vagyok, de ritkán találkozunk és nem beszélünk nagyon ilyen "intim" kérdésekről mégis állandóan azt ajánlgatták, hogy ha megbánt az aktuális barátom, akkor összeverik.


Ő meg mivel mindkettőtöket ismert, biztos úgy van vele, hogy jól szemmel tart.

2013. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

16:40es, először még próbáltalak normális emberként kezelni, de rájöttem hogy beteg vagy.

feltettem egy kérdést, érdekes rajtad kívül mindenki tud normálisan válaszolni... szerintem te túl sok szappanoperát nézel, vagy extra módon élénk a fantáziád, de hogy beteg vagy és beleképzelsz mindent a dolgokba, az tuti :D

2013. ápr. 2. 16:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem max annyi a szitu,hogy nincs barátnője,és ráér más kapcsolatával foglalkozni.

Én ezt nem szeretem,biztos szólnék neki,hogy ne haragudj,de légszíves kicsit vegyél vissza,mert nem vagy az anyám.

2013. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!