Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdeklődik se felőlem,...

Nem érdeklődik se felőlem, sem a gyerkőc felől. Miért?

Figyelt kérdés

Másfél hete úgymond "szétmentünk" a párommal. Ami nem szakítást jelent, csak "időre van szükségünk" alapon, ő hazament. Ezt nem részletezném. Ami viszont ennél is sokkal jobban bosszant, hogy semmilyen szinten nem érdeklődik felőlünk. Se egy sms, se egy telefon, ha én még nem is érdeklem, de a kisfia miért nem? Pedig én az első pár napban mindig írtam neki, csak annyit, hogy minden rendben velünk, mit csinálunk, stb.. Válasz nem érkezett rá egyszer sem, azóta nem is írok, de láthatólag ez sem hatja meg egyáltalán. Oké, hogy talán időre van szüksége magának a kapcsolatunknak, de itt a gyereke is.. Nekem pedig borzasztó nehéz egyedül egy 1,5 éves gyerekkel, aki már bizony hiányolja az apukáját és a szívem szakad meg, hogy nem tudok neki mit mondani.. Miért lehet ez? Mit csináljak?:( Nem akarom "zaklatni"

25N


2013. márc. 9. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves pasi.. Én soha nem éltem együtt a fiam apjával (hosszú történet) de nem volt olyan hét hogy ne jött volna fel legalább egyszer. Emellett szinte minden nap hívja. Most két éves, de már 8-9 hónaposan is hallgatta estenként az apja hangját.

Én nem tudom, hogy egyáltalán megéri e őt "zaklatni"

2013. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a viselkedést, egyáltalán nem ilyennek ismertem őt. Igaz, hogy én mondtam neki, hogy erősen el kell gondolkoznunk azon, hogy hogyan tovább, de csakis azért mert a gyerekemet nem akarom feszültségek, viták között nevelni. Bármennyire figyel erre az ember, elkerülhetetlen, hogy megérezze. Ez azt jelenti, hogy ezután neki "nem kell" érdeklődnie a saját fia iránt? És itt ülök minden egyes nap kétségek között, hogy most akkor mi van, mi lesz?...
2013. márc. 9. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Haza ment mármint szüleihez? Hívd fel őket!

Menny el oda ahol lakik, mond meg neki hogy köszönöd szépen, hogy ennyit jelentetek neki, főleg a kisfia, és hogy elhagyod.

1. az ilyen nem apa

2. arra tippelek van nője

2013. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

sokan nem tudnak így félig meddig csinálni valamit és inkább akkor elszakadnak teljesen, minthogy nézniük kelljen azt, ami nem lehet az övék. lehet valami ilyesmi van vele. pl ha te akartad ezt, hogy ő menjen el és közben meg kapja a leveleket, hogy jól vagytok, akkor lehet erre nem tud mit mondani, mert ő meg nincs. és akkor most örüljön, hogy ti meg igen. vagy valami ilyesmi érzés. nem tudom persze. ezer más dolog lehet. a lényeg, hogy ebből nem kellene elhamarkodottan ezt úgy látnod, mint az ő negatív tulajdonságait. mert nem tudod, miért nem ír. mi játszódik le benne.


és a gyereke miatt meg valószínűleg tudja, hogy nem kell aggódnia, mert ha gond lenne, akkor jeleznéd.

2013. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Van itt valami a háttérben amiről nem tudsz. Az, hogy nem hiányoztok neki, tisztán látszik. Nem kellene alázgatnod magad azzal, hogy keresgéled. Ő nem akar titeket családjának.
2013. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

csak "időre van szükségünk" másfél hete- akkor mi a baj? időre van szükség, az azt jelenti, külön térben-időben vagytok. Ha "minden rendben van" azt írod- azt gondolhatja, nem hiányzik!

Szerintem, nyugodtan írd meg: Az a helyzet, hiányzol. A kicsi NAGYON hiányol!!

2013. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Fájó az igazság, de nemes egyszerűséggel nem kíváncsi rátok....
2013. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az időre van szükségünk, egy vacak kifogás. Egyikőtök sem akarja kimondani, hogy legyen vége. Vedd tudomásul, hogy nem keres, a kisfiú meg nem biztos, hogy olyan apa érzéseket korbácsolt fel benne, ami idővel ne halványulna el. Lehet, hogy fiatal(nak) gondolja még magát, nem is akart ő még annyira családot...Az én férjem négy éve ment el "gondolkodni" azóta lesz*rja a gyereket, max. akkor keresi, ha az épp aktuális barátnőjének felcsillan a szeme, hogy de cuki lehet egy kisgyerek közelről.
2013. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!