Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik felőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik felőlem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel békességben szakítottunk fél éve miatta mert nem érzett már semmit. Nagyon rosszul esett szóval elfogadtam.Ami meredek volt az a következő: megkérte, hogy ne találkozzunk mert kínos neki,és azóta sose hív fel megkérdezni, hogy vagyok. Értem én, hogy lezárta és nem hisz a maradjunk barátok maszlagban de ha már fontos voltam neki akkor néha beszélgethetnénk....
2013. márc. 8. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem! Én sem beszélek egyik exemmel sem, mert kínos és nem szeretnék ilyen helyzeteket. Szerintem jogos, hogy nem akar veled találkozni, ideje végleg megszakítanod vele a kapcsolatodat.
2013. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert marhára nem érdekled, végzett veled, lezárta a múltját , ennyi.

De eleve miért??? Neked az miért lenne jó??? Lépj tovább, pont ahogy ő tette. Én se dumálgatok az ex csajaimmal, egyszerűen így van rendjén. Ha szakítasz valakivel, te mész balra, ő jobbra, és ennyi, az utatok nem keresztezi egymást többet.

2013. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első

talán azért nem hívom mert megkérte, hogy ne beszéljünk

szakítás után 4 hétre rá felhívtam de akkor is megkérte, hogy ne mert kínos neki

2013. márc. 8. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mit szeretnél? Szerintem elég egyértelmű hogy ő soha többet nem akar tőled semmit, még beszélni se!

Mégis mit szeretnél neki mondani?

2013. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem értem azokat az ex párokat,akik azzal jönnek,hogy beszélünk,hazaviszem,ha összefutunk,megnézünk egy filmet összebújva,mert jól meg vagyunk, el vagyunk.
2013. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom miért erőltetik, hogy beszéljünk, valaminek vége és kész

nem tudom mennyi időt töltöttetek el, de az ember nem viselkedik így ha nagyon sok időt tölt el, akkor sem

hagyni kell és kész

keressél másik csajt N

2013. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne haragudj meg de mért hívna fel ha szakítottatok? Azért szakított, mert nem szeret nyilván nem fog utánad érdeklődni ezek után és sajnos azt kell mondjam ott van a mondatodban a múlt idő.. "fontos voltam" :(
2013. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el! Nincs értelme, hogy utána vágyakozol mikor tudod, hogy nem lesztek együtt többet, mert nyilván nem azért szakított..
2013. márc. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!