Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Kosnak Bika aszcencendssel...

Egy Kosnak Bika aszcencendssel milyen jegy szülötte a legjobb barátnő?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
ez egy baromság...
2009. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a horoszkópja fogja eldönteni, hogy jó párod lesz e, vagy sem. Hanem az, hogy mennyire vagytok hűségesek, mennyire szeretitek egymást stb.

Majd ha rátalálsz az igazira, akkor magadtól rájössz!

2009. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2009. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ez által válassz társat. Ez hülyeség, nem kell benne hinni! Azt nézd, hogy emberileg, lelkileg jók legyetek egymással, és szeressétek egymást!
2009. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Off, de muszáj leírnom. Ismerősöm (csaj) megismerkedett egy helyes pasival, belezúgott rendesen, de mikor megtudta, hogy a horoszkópjuk alapján nem illenek össze, elhagyta. Csomó ideig hisztizett, hogy pedig hú de nagyon jó az a pasi, milyen kár, hogy nem passzol a horoszkópjuk. Aztán nem bírta tovább, és ment volna vissza hozzá, a pasi meg elküldte a fenébe, hogy neki ilyen liba nem kell. Aki ilyenek alapján választ párt, az meg is érdemli :)
2009. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hááttt. lehet van valami ebbe a horoszkópos maszlagban.

de nálam inkább csak nagy vonalakban jött be.

eddig csak levegős jegyű barátaim voltak. úgy mint: vízöntő, ikrek, mérleg. személy szerint mérleg vagyok.


ennyire mélyen viszont felesleges belemenni. pláne az a gáz, hogy egy pasi ilyesmin gondolkodik. :p

2009. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát...igazán nem tudom, mert maga a kos jegy és a bika jegy, eléggé ellentétes....

Én bak vagyok (lány) a kosokkal tűz és víz!

az biztos, hogy bak, rák, halak, szűz lánnyal ne kezdj!

A bika lány sem túl jó, de mivel ez az aszcendensed, lehet próbálkozni.

Akik illenek: oroszlán, nyilas, kos, vízöntő esetleg.

2009. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14:59-nek


Kedves Beíró! :D


Az én férjem KOS-jegyű, BIKA-aszcendenssel, én SZŰZ-jegyű vagyok RÁK-aszcendenssel...

Már 33 éve élünk boldog házasságban, tökéletesen kiegészítjük egymást!!! :]


(Ha anno 35 éve én is a születési csillagjegy és az aszcendens alapján választottam volna párt magamnak, tuti elcsesztem volna az életem!)


Amúgy nekem 17 évesen elkészítették a pontos, kiszámított horoszkópomat, és az volt benne, hogy egy Kos-jegyű férfival élem le az életem, 2 gyerekünk lesz...

Pontosan így történt!... :D

2009. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves előző!

Lehet hogy a bika aszcendens miatt, mert amúgy a kosok borzalmasak.

2009. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a bika aszcendenshez illik a rák, a szűz, a bak.

De a koshoz nem.

2009. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!