Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösen ünnepeljük a szülinapj...

Közösen ünnepeljük a szülinapját, vagy engedjem el a haverjaival?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátom szülinapja, a családommal már készülünk, torta, ajándék stb. De a párom mondta, hogy meghívták őt pénteken bográcsozni, meg persze a szülinapját ünnepelni. Azt mondta, nagyon el szeretne menni. Kérte, hogy aludjak rá egyet, elmehet-e vagy sem. Ha én nem szeretném, akkor itthon marad.

Szerintetek? Bízni bízom benne, meg mi amúgy is szombaton köszöntenénk fel. Azért valahol legbelül szeretném, ha nem menne el. Önző vagyok?

Ja és ez lesz az első szülinapja amit közösen ünneplünk.


2009. szept. 20. 09:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%

De mond már meg,hogy mi az akadálya annak,hogy Te is vele menjél???Egy pár vagytok vagy nem?Ha már most sem érzitek jól együtt magatokat,már most külön utakon jártok szórakozni akkor mi lesz ebből a kapcsolatból?

Ha mindketten úgy érzitek Ti össze tartoztok,akkor nem értem miért nem egyértelmű,ha valahová egyikőtök hivatalos,akkor vele megy a párja is.Legalábbis mi a férjemmel mindig így vagyunk amióta csak megismerkedtünk,pedig már egy x-en túlment az.

Természetesen el lehet néha menni külön is haverozni barátnőzni,de azért a jeles napokat együtt ünnepli egy pár.Ha nem akarja,hogy vele menj,akkor ideje elgondolkodnod a kapcsolat komolyságán.A magyarázkodás pedig csak ront a helyzeten.Nálunk nincs az a hely ahová ne mehetnénk együtt ha úgy akarjuk,és nincsen olyan ember aki előtt ne vállalnánk egymást.

Nem értem,hogy egy bográcsozásra Te miért ne mehetnél vele,főleg ha miatta csinálják,hogy Őt köszöntsék fel.Miért kellene neki választania,hogy elmegy vagy marad otthon veled.Attól még másnap a családban is meg lehet ünnepelni a jeles napot.

2009. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Ez olyan "kanbuli" lesz. engem nem hívtak meg. A párom meg azt mondta, ha neki nem szóltak hogy engem is hozzon, ő nem fog odavinni.
2009. szept. 20. 10:55
 13/35 anonim ***** válasza:
64%

Előző vagyok.

Bocsi,de azt meg végképp nem értem,hogy miért kell neki hazudozni bárkinek rád hivatkozva,hogy beteg vagy,ha nem akar elmenni valahova????Miért van erre szükség??

Ha menni akar menjen,ha nem azt is meg lehet őszintén mondani.Ha pedig együtt akartok menni,ahhoz sincsen semmi köze senkinek,miért kell hazudozni???

Szerintem mindig a legegyenesebb út az egyenes.

Aki feleslegesen is hazudozik,ott valami bibi van.

Jó lesz ha erre is figyelsz,mert lehetsz ennek még te is az áldozata.

2009. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg csak kabuli,akkor mi a probléma?

Menjen ha akar,ezt is meg lehet érteni.Akkor ebből nem is érdemes problémát csinálni.Néha ilyennek is kell lenni,persze csak módjával.

2009. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hazudott. Kölcsönkértem a telefonját, és akkor láttam az sms-t, amiben azt írta, hogy beteg vagyok, és ezért inkább nem megy a buliba. Nem kérdeztem rá, mert úgy gondoltam, ha meg akarná osztani velem, elmondta volna.
2009. szept. 20. 11:05
 16/35 anonim ***** válasza:
72%
Miattad hazudott, hogy ne cirkuszolj. Ébresztő!
2009. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem cirkuszoltam volna. Nem az a fajta vagyok. Inkább magamba fojtom, minthogy veszekedjek.
2009. szept. 20. 11:13
 18/35 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én úgy gondolom,hogy ne menjen egy olyan hosszan tartó buliba nléküled!Engedd el egy este,és beszéljetek meg egy időpontot,hogy kb.mikorra érjen haza(ami neki is jó).Aztán másnap meg ketten ünnepeltek.

De egyébként szerintem bunkók a átai,ha tudják,h ez az első közös szülinapotok,akkor miért nem hívtak meg téged is?Ja,és sztema barátod sem a legkedvesebb most,mert azt kellett vna mondania nekik,h akkor mész velük te is.Én így gondolom.Vagy menjen el velük másnap bulizni,ne pnt a szülinapján!

2009. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
39%

kanbuli,nemkanbuli,én páromat még sosem zavarta,hogy eleinte a haverjai engem nem hivtak,evidens volt,hogy kérdezés nélkül visz magával

de ti tudjátok,de ha már most igy külön,akkor ez se fog sokáig tartani...életkorra kiváncsi lennék azért

2009. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Kocsival mennének, kb 60 km-rel arrébb. Azért nem jönne haza péntek este, hanem szombaton.
2009. szept. 20. 12:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!