Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt mondja úgy szereti...

A párom azt mondja úgy szereti az unokaöccsét (5 éves), mintha a sajátja lenne. Lehetséges ez? Normális ez?

Figyelt kérdés
Mikor azt mondtam, hogy a sajátját még jobban fogja szeretni, erre azt válaszolta, hogy ennél jobban biztosan nem, maximum ugyanúgy. Még nincs gyerekünk, de nekem ez furcsa volt. Ez normális?

2013. márc. 30. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Normális. Most azt hiszi, ennél jobban nem szeretheti, mert ez a maximum. Majd ha lesz saját, akkor fog rájönni, hogy bizony van még fentebb is szeretet.

Ez olyan dolog, amit át kell élni. Elmagyarázni nem lehet..

2013. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiiii ***** válasza:
88%

Úgy szereti, mintha a sajátja lenne? Tök normális, úgy szereti, mint a saját unokaöccsét, nem értem, mi a probléma. :P

Amúgy az még oké lenne, hogy úgy szereti az unokaöccsét, minta a saját GYEREKE lenne, ez tényleg okés is, de amit a leírásban olvasok, hogy a saját gyerekét nem szeretheti jobban... hát nem, ez szerintem nem pont a normális kategóriába esik.

2013. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem ha megszületik a saját gyereke, akkor másképp fogja gondolni..
2013. márc. 30. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Amikor lett egy keresztlányom azt hittem nála jobban egy gyereket sem fogok szeretni. Aztán lett egy mostohafiam akit még jobban imádtam, meg voltam győződve róla, hogy a közöst sem fogom jobban. Majd megszületett és rájöttem hogy de:)

A mostohafiamat tényleg nagyon-nagyon imádom, de mégsem úgy mint a kisfiamat, de ezt nem hittem volna el mielőtt megszületett.

2013. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Én is azt hittem,hogy nem tudok szeretni jobban.

Megszületett az én gyermekem , mint ha elvágták volna a szeretet fonalát. Már nem úgy néztem rá, mint azelőtt.

2013. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, sokan mondanak ilyet, amíg a saját gyerekük meg nem születik. Aztán valamiért mégis jobban kötődik a saját véréhez. Úgyhogy nem kell kétségbe esni. Nagyon szeretheti az unokaöccsét a párod, ez kétségtelen, de még nincs gyereke, nem is tudja összehasonlítani a kettőt.


ma 21:53:

Nem feltételezem, hogy tervezetten érzel úgy, ahogy érzel, mert a szeretet nem irányítható, tudom, de azért szegény gyerek... sajnálom őt. :(

2013. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem normális, most a szülőknek jól jön hogy a nagybácsi szereti, de később semmibe nem engednek majd beleszólni. A gyerek sem kötődik hozzá, mint szülőhöz, illúzió az eégszé.

A párod testvére viszont ha aljas, akkor kihasználja a testvéred jóhiszeműségét, és arra törekszik, hogy a párodnak ne legyen saját gyereke és saját társa, csak azért hogy az unokaöcs-i örökölje onnan is a vagyont. Volt erre vpélda, persze csak gyenge ostoba embert lehet iígy etetni.

2013. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!