Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsúszik a talaj a lábam...

Kicsúszik a talaj a lábam alól. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Besokalltam. Mindenki azt hajtja, hogy tűrjek, majd jobb lesz, de mikor?!

Utolsó szemeszter egyetemen, mellette meló, nyelvvizsgára készülök. Háztartás.

Nem bírom.

Elköltöztem, utálom a várost, a munkám. De otthon nincs semmi meló. Barátok nuku, egyszerűen nem találok senkit. Párommal is egyre rosszabb a kapcsolatunk, semmi időnk egymásra. Ő is 3 műszakban gürizik, hogy tudjunk albérletet fizetni. Totál elhidegültünk, már csak úgy vagyunk egymás mellett.

Még csak 24 vagyok. Nem erre vágytam, hiába lesz meg a diplomám, manapság az sem ér semmit. Nap,mint nap böngészem a melókat, vissza sem jeleznek.

Folyton bőgök, régen minden olyan jó volt, voltak terveim, elképzeléseim, most meg csak, hogy éljem túl a napot...

Olyan sz.ar az élet.


2013. márc. 30. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a való világban.

Nyugodj le, majd minden jobb lesz.

2013. márc. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ipso válasza:

A helyzeted még mindig jobb, mint az enyém. És sokaké.


Az elképzeléseidet ne add fel. Úgy értem, ne teljesen. Az rendben van, hogy a régi elképzeléseidről kiderül, hogy betarthatatlanok, az normális. De valamit emelj ki belőlük, valamit, amit továbbra is jónak érzel, és arra alapozz új terveket. Ha ennek az az ára, hogy nem leszel "jó háziasszony", akkor az az ára. Nem lehet egy fenékkel két lovat megülni.

2013. márc. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts a jelenlegi barátoddal,egy új kapcsolat egészen új lehetőségeket is hoz,fordulópont lehet az életedben.
2013. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem írd le egy papírra a céljaidat, kezd valami apró dologgal majd egyre bonyolultabbakkal.

1. Egy szép naplementét látni

2. Reggel a szerelmed mellett ébredni

3. Barátnőket szerezni

4. Munkát találni amit szeretsz csinálni

5. Hobbit találni

6. .......


Neked kell kitaláld a saját listádat.

Annyit elárulok ,hogy .nekem pl a 2 egészséges gyereket felnevelni az utolsó pont.


Én úfy látom ,hogy nem becsülöd meg amid van. Gondolj reggel arra ,hogy milyen jó neked ,hogy fűtött lakásban ébredhetsz és a párod még szeret. Sajnos ez nem mindenkinek adatik meg.Sokan egyedűl vannak és nincs akiért gürizzenek.

22/f


Mindenki átél hullámvölgyeket ,de a völgy után domb jön!

2013. márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, keress célokat, terveket. A barátod ne hagyd el, mint ahogy reggel 6-kor valaki javasolta, azzal még egyedül is maradnál. Sokan vannak nehéz helyzetben, de nem az anyagiakon múlik a lelki boldogság. Sok gazdag embert ismerek érdekkapcsolatokkal, luxus autókkal, luxus eszközökkel körülvéve, de boldogtalanok és nincs sikerélményük, csak a tárgyaik rabjai. Viszont sok barátom van akik nem tehetősek és velük még beszélgetni is jó, rájuk mindig számíthatok.


Első körben én úgy gondolom próbálj megnyugodni és higgadtan átgondolni a helyzeted.

A lista jó ötlet a célokról.

Keress egy olyan apró átmeneti dolgot, ami leköt és kikapcsol. Pld. olvass, vagy rajzolj - ha a párod is partner ebben, akkor üljetek le egy pohár bor és gyertyafény mellett kártyázni és közben beszélgessetek. Vagy ha már jobb idő van, akkor menjetek el sétálni és közben figyeljétek a környezetet. Találjátok meg mi a jó az életetekben, mennyi szerencse és ajándék amit eddig kaptatok az élettől. De ne a rossz dolgokat vegyétek soha a listára! Élj és gondolkodj úgy, hogy legyen mindig "félig tele a félig üres" helyett.

2013. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!