Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tévénk van állandóan megy...

Egy tévénk van állandóan megy a vita! Tényleg csak egy másik tévével oldható meg?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy fél éve,és körülbelül egy két hónapja megy a vita.De minden áldott este.Néha eldurvul.Egyébként ő hamarabb feladja én sokkal harciasabb vagyok e téren:).

Állandóan nézné a Fishingen&Huntingot illetve Animal Planetet meg ehhez hasonló műsorokat.

Én is szívesen nézem vele,de szinte minden egyes adást láttunk már vagy 3X így nem sok kedvem van....

21/N


2013. márc. 29. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

nem. ez a tv kidobásával oldható meg. nekünk, mióta együtt élünk, nincs tv-nk. lassan 5 éve. valahogy nem is hiányzik. van 2 laptop, azon mindenki azt néz, ami jól esik, max fülhallgatóval.

ő játszik, én filmezek, vagy olvasgatunk valamit. gyakran együtt is nézünk filmet, vagy csak beszélgetünk valami érdekes témáról.


jön a jó idő, menjetek el inkább sétálni esténként, sokkal egészségesebb és kellemesebb is.

2013. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amíg egyikőtök TV-zik, addig a mások nézzen filmet/műsort a gépen (ott legalább te választod meg, hogy mi legyen)
2013. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 szobában 5 TV van, de ezekből általában csak 3 van használatban. A nappaliban a szüleim szoktak délután és este TV-t nézni, híradó, sorozatok, filmek. Amikor valamelyiküknek nem tetszik az adott műsor, akkor bemennek a hálójukba és ott néznek mást. Az én szobámban külön TV van, sosincs gond ebből, hogy mit nézek. Bár én általában netezni szoktam, ha itthon vagyok, de automatikusan kapcsolom be a TV-t, amikor belépek a szobába, így végig be van kapcsolva, mikor itthon vagyok, háttérzajnak tök jó. Tervezzük mi is az összeköltözést a párommal, és biztos, hogy nekünk szükségünk lesz 2 TV-re, mert ő nagy focirajongó, én meg ki nem állhatom, szóval kizárt, hogy végig üljek vele egy meccset, de ő ugyanígy nem kíváncsi a sorozatokra, amiket én nézek.
2013. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jaj nem azért mondom, de ez mekkora képmutatás már, hogy a TVvel van a baj ki kell dobni az majd megoldja stb. Aztán az egyik előző is a következő mondatban írja, hogy nekik van KÉT laptop és nem kell tv.. Ember, ez a lényeg, hogy van KETTŐ, mindegy mi az. Ha egy laptop lenne, akkor ti is vitatkoznátok. A laptop meg még szarabb mint a tv, mikor a tv megy egy csomó minden mást is lehet csinálni és nem ragadsz vele az öledben tehetetlenül órákat a fotelban, mert még ez is meg az is eszedbe jutott.


Vegyetek még egy tv-t és kész. Ha mindkettőtöknek fontos, meg sok a jó csatorna és mást akartok nézni, akkor ennyi. 2013 van, 150 tv csatornával, mindenféle műsorokkal, nincs abban semmi érdekes, ha két tv van otthon manapság.

2013. márc. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Stavros Blofeld válasza:
36%
Előbb lőném agyon magam minthogy tv-t nézzek...
2013. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!