Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tévénk van állandóan megy...

Egy tévénk van állandóan megy a vita! Tényleg csak egy másik tévével oldható meg?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy fél éve,és körülbelül egy két hónapja megy a vita.De minden áldott este.Néha eldurvul.Egyébként ő hamarabb feladja én sokkal harciasabb vagyok e téren:).

Állandóan nézné a Fishingen&Huntingot illetve Animal Planetet meg ehhez hasonló műsorokat.

Én is szívesen nézem vele,de szinte minden egyes adást láttunk már vagy 3X így nem sok kedvem van....

21/N


2013. márc. 29. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik este a te választásod,másik este a párodé, harmadik este tv nélküli közös program!
2013. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez is lehetőség!

Bár a harmadok opció szerencsére gyakori esténként.A vita lezárása után kedvenc békülési módunk.

:)

2013. márc. 29. 20:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi négyen vagyunk egy tévére, de felvételről nézünk mindent, T-Home-os szolgáltatás, nincs vita és akkor nézem a műsort, amikor ráérek. Ha mindketten ráérünk, akkor DVD-zünk.
2013. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk költözés után kb. két hónapig nem kötötték be a tv-t az előző lakó tartozása miatt. Amikor bekötötték komolyan gondolkodtunk, hogy kiköttetjük csak a gyerekek nyomásának engedve hagytuk meg. Azóta persze visszaszoktunk mi is rá, de sokkal jobbak voltak a napok nélküle.
2013. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű, egyezzetek meg, hogy a kedvenc műsoraidat nézhesd. Írd fel, hogy mikor vannak (és ő is az övéit). Így előre tudjátok mikor kié a tv. Ha nem megy olyan műsor, amit mindenképp meg akarsz nézni (utólag is le lehet tölteni pl. a sorozatokat a netről...), akkor nézze nyugodtan a tv-t, te pedig hallgass zenét, vagy olvass, netezz, stb.


Nekem egyszerűbb, mert én is hasonlókat nézek. Itt ez megy: "Figyeld, figyeld, most lesz az amikor az anyagepárd madárcsicsergést utánozva hívja a kölykeit! (Akkor látom hetedik alkalommal.) Nagyon izgalmas, siess, ezt látnod kell!"


Amúgy ha nagyon nem engedi megnézni a filmjeidet, akkor előtte fáraszd jól ki (khm, tudjuk mivel :D) aztán remélhetőleg elalszik, te pedig nézheted a tv-t.

2013. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fél éve kivágtam a tévét, azóta egyébként észrevettem, mennyivel nyugodtabbak vagyunk.
2013. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, osszátok be, és ne feledkezzetek meg a tv nélküli napokról se :)
2013. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20:30 vagyok

Mármint itt én mondom ezt, én is képes vagyok százszor megnézni ugyanazt. :DD

2013. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hárman vagyunk kettő tévé de el vannak rakva mert soha nem használtuk. :)
2013. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a tv-n megy már így a vita, akkor szerintem kicsit nagyobb a probléma, mint hiszed. Szerintem egy jó kapcsolat a toleranciáról is szól, meg a kompromisszumkészségről. Ha nem tudtok megegyezni, akkor később mi lesz a nagyobb problémáknál?
2013. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!