Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyuka meg hajlandó megölel...

Az anyuka meg hajlandó megölelni a fiát. Ez milyen?

Figyelt kérdés

Semmi probléma nincs a kapcsolatukkal, még mielőtt kombinálnátok, az az egyetlen indoka, hogy TÚL SOVÁNY!!!!

Megjegyzem, a srácnak teljesen átlagos a testalkata...



2013. márc. 28. 18:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A srác nem sovány, nem büdös, és mint említettem, semmiféle komoly konfliktusa nincs az édesanyjával. Nekem mesélte el egyedül, és ő sem érti, miért van ez, most éppen kitalálta, hogy hízókúrázni fog emiatt (170 centis, és 63 kiló, tehát NEM SOVÁNY)!


Mitől lehet ez vajon?

2013. márc. 28. 18:55
 12/20 anonim ***** válasza:
Anyuka kicsit hülye. Van ilyen...
2013. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hülye az anyja. Engem sem ölelt meg sosem anyám és sosem mondta, hogy szeret. Van ilyen...
2013. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet valami trauma érte az anyját és ezért nem ölelkezik. De valószínűbb hogy csak szimplán GYÖKÉR a fiával.
2013. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Régebben sem ölelte meg?

Lehet nem tudja kimutatni és kifejezni az érzelmeit. Vannak ilyen emberek. Az én anyám is ilyen, minden fizikai kontaktust kerül. Engem pl. sosem ölelt meg, sosem ért hozzám. Attól még törődött velem stb. de fizikai kontaktus sosem volt.

2013. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nincs szó semmiféle traumáról.
2013. márc. 28. 19:06
 17/20 anonim ***** válasza:
Micsoda örült kifogás! "Nem ölellek meg, mert túl sovány vagy ! " Kérdezö , szerinted ez normalis erv? Te ha ezen gondolkozol, akkor a te logikád se túl éles...
2013. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én a mögöttes dolgokra próbálok rájönni... 18 éves a srác együtt is élnek az anyjával.
2013. márc. 29. 02:28
 19/20 anonim ***** válasza:
"meg hajlandó megölelni a fiát" jól fogalmaztál hallod...mostmár leesett miről van szó. "Ez milyen?" Olyan hogy az az anya egy s*ggfej. -.-
2013. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha tudná, biztos megölelné! A szemét le nem veszi róla.

[link]

2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!