Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Egyik rokonom szándékosan...

Egyik rokonom szándékosan feltett egy olyan fényképet fb-ra, amin borzalmasan nézek ki. Meg is jelölt rajta és nem hajlandó leszedni. Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon felmérgelt, hiszen én amúgy is rettentően gyűlölöm ha fényképeznek.Nem vagyok kamerák elé való, vigyorgok mint egy hülyegyerek, nem tetszik egy kép se ami rólam készült.DE ez tényleg rettenetes lett, és szándékosan kirakta,mikor mondtam,h nem szeretném magam az interneten viszont látni.

Hogy lehetnek ilyen emberek? Szándékosan azt akarja,hogy röhögjenek rajtam? Még mindig nem szedte le,és meg is mondta,h nem fogja leszedni. Én a jelölésemet eltávolítottam,de az ő ismerősei akkor is látják:(

Tudom,hogy most ezen szerintetek semmi értelme rágni magam,mert csak egy kép...

Most annyira meggyűlöltem....


2013. febr. 24. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Gyűlöld magad, ha szánnál rá 10 percet, beállíthatnád hogy kik lássák a dolgaidat, és hogy ne jelölhessenek meg egy képen se, ha te azt jóvá nem hagyod ...
2013. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ismerős.. Velem is ez volt, bármennyire mondtam, hogy szedje le vagy megharagszom rá és boldog lehet azzal a sz*r képével.... de nem érdekelte, pedig "barátnők" voltunk. kerestem egy képet ami anno neki nagyon nem tetszett és feltettem én is :D oda-vissza ;) másnap már nem volt fent, mondván, hogy én is szedjem le. természetesen fent hagytam egy ideig...:D
2013. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz is a facebook szerkesztőségébe is, hogy szedjék le a képet! A rokonomat meg nagy önuralom kéne, hogy ne vágjam ilyen esetben pofán!
2013. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
micsoda problémák, úristen
2013. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Életed során soha ne érjen téged nagyobb baj, mint ez, azt kívánom. Hány éves vagy, 13? Akkor gondolkodtam utoljára ilyenen, hogy úristen csak ezt a képet meg ne lássa rólam valaki... Meg tipikus tini dolog, hogy azt gondolják, körülöttük forog a világ, és ha vannak 10-en egy csoportképen, akkor is mindenki őt fogja nézni, hogy milyen ronda. Hidd el, senkit nem érdekel a fejed, és nem fognak ezen rágódni, hogy milyen csúnya vagy a képen, mert másoknak van jobb dolga is, mint ez.
2013. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor is zavarna, ha képet raknak fel rólam, ha soha senki a büdös életben nem látja.
2013. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 wagnerur1 válasza:
0%
Már a kérdés helye is érdekes: assbook. Tulajdonképpen életek mennek ott végig és tönkre. Kell ez neked? Van valódi életed? Éld azt, ne az ilyen idióta, közösséginek mondott helyeken legyél szép és okos.
2013. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!